116 yıllık tarihinde bir ilk

Şirket, 1 Ocak - 31 Mart tarihleri arasında, 2020'nin aynı dönemine gore %62 artışla 1.380 araç teslimatı gerçekleştirdi ve 2019'da bir önceki ilk çeyrek rekorunu geride bıraktı. Tüm Rolls-Royce modellerine olan talep, özellikle 2020'de piyasaya sürülen yeni Ghost ve sipariş defterleri 2021'in ikinci yarısına kadar uzanan aşırı lüks SUV Cullinan olmak üzere son derece canlı. Bespoke komisyonlar, Koa Phantom ve Iridescent Opulence Phantom dahil olmak üzere bu yıl halihazırda teslim edilen bir dizi olağanüstü bireysel örnekle 2020'de görülen rekor seviyelerde kalıyor. 20 adet üretilen Phantom Tempus Collection otomobillerinin de tamamı dünya çapındaki müşterilere tahsis edildi. Sonuçları değerlendiren Müller-Ötvös, "Son zamanlardaki zorluklara, alışılmış cesaretimiz, hayal gücümüz ve yaratıcılığımızla yanıt verdik. Titiz planlamamız ile müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimlerine aralıksız odaklanma ile destek verdik. Olağanüstü ekibimizin her üyesi, Goodwood'daki Rolls-Royce Evi'nde ve tüm dünyada, bu olağanüstü sonuçları elde etmek için çok önemliydi; becerileri, yetenekleri, bağlılıkları ve coşkuları bizi biz yapıyor."

116 yıllık tarihinde bir ilk

Şirket, 1 Ocak - 31 Mart tarihleri arasında, 2020'nin aynı dönemine gore %62 artışla 1.380 araç teslimatı gerçekleştirdi ve 2019'da bir önceki ilk çeyrek rekorunu geride bıraktı.

Tüm Rolls-Royce modellerine olan talep, özellikle 2020'de piyasaya sürülen yeni Ghost ve sipariş defterleri 2021'in ikinci yarısına kadar uzanan aşırı lüks SUV Cullinan olmak üzere son derece canlı.

Bespoke komisyonlar, Koa Phantom ve Iridescent Opulence Phantom dahil olmak üzere bu yıl halihazırda teslim edilen bir dizi olağanüstü bireysel örnekle 2020'de görülen rekor seviyelerde kalıyor. 20 adet üretilen Phantom Tempus Collection otomobillerinin de tamamı dünya çapındaki müşterilere tahsis edildi.

Sonuçları değerlendiren Müller-Ötvös, "Son zamanlardaki zorluklara, alışılmış cesaretimiz, hayal gücümüz ve yaratıcılığımızla yanıt verdik. Titiz planlamamız ile müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimlerine aralıksız odaklanma ile destek verdik. Olağanüstü ekibimizin her üyesi, Goodwood'daki Rolls-Royce Evi'nde ve tüm dünyada, bu olağanüstü sonuçları elde etmek için çok önemliydi; becerileri, yetenekleri, bağlılıkları ve coşkuları bizi biz yapıyor."