4 gündür haber alınamıyordu! Havlu örtülü cesedi bulundu!

Olay, merkez Adana Seyhan ilçesine bağlı Yeşiloba Mahallesi’ndeki 3 katlı apartmanın en üst katındaki dairede meydana geldi. Komşuları, yalnız yaşayan ve 4 gündür haber alınamayan Ertan Ürün’ün(54) kapısını çaldı. Açan olmayınca komşulardan Mecit Koncuk, durumuÜrün’ün ağabeyi Ata Ürün’e bildirdi. Eve gelen ağabeyÜrün de kapıyı çaldı ancak yine açılmadı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekiplerisevk edildi. Kapıyıçilingire açtırarak, içeri girenpolis ekipleri, Ertan Ürün’ü koridorda yüzü havluyla kapatılmış olarakhareketsiz yatarken buldu. Sağlık görevlilerinin yaptığı kontrolde, Ürün’ün hayatını kaybettiği belirlendi. Polisin yaptığı incelemede, Ürün’ün karın bölgesinde 4 bıçak yarası olduğuda saptandı.Polis ekiplerininolay yeriçalışmasının ardından Ertan Ürün’ün cansız bedeni, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Ürün’ün ölümüyle ilgili soruşturma başlattı.Aileyehaber veren komşuMecit Koncuk, “Ağabeyleri ulaşamıyormuş. Ben de kapısını çaldım, açmadı daha sonra ağabeyi geldi, yine kapıyı açmadı. Polise haber verdik” diye konuştu.

4 gündür haber alınamıyordu! Havlu örtülü cesedi bulundu!

Olay, merkez Adana Seyhan ilçesine bağlı Yeşiloba Mahallesi’ndeki 3 katlı apartmanın en üst katındaki dairede meydana geldi. Komşuları, yalnız yaşayan ve 4 gündür haber alınamayan Ertan Ürün’ün(54) kapısını çaldı. Açan olmayınca komşulardan Mecit Koncuk, durumuÜrün’ün ağabeyi Ata Ürün’e bildirdi. Eve gelen ağabeyÜrün de kapıyı çaldı ancak yine açılmadı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekiplerisevk edildi.

Kapıyıçilingire açtırarak, içeri girenpolis ekipleri, Ertan Ürün’ü koridorda yüzü havluyla kapatılmış olarakhareketsiz yatarken buldu. Sağlık görevlilerinin yaptığı kontrolde, Ürün’ün hayatını kaybettiği belirlendi. Polisin yaptığı incelemede, Ürün’ün karın bölgesinde 4 bıçak yarası olduğuda saptandı.

Polis ekiplerininolay yeriçalışmasının ardından Ertan Ürün’ün cansız bedeni, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Ürün’ün ölümüyle ilgili soruşturma başlattı.

Aileyehaber veren komşuMecit Koncuk, “Ağabeyleri ulaşamıyormuş. Ben de kapısını çaldım, açmadı daha sonra ağabeyi geldi, yine kapıyı açmadı. Polise haber verdik” diye konuştu.