Android için Apple Music yeni özelliklerine kavuştu

Apple Music uygulamasıSpatial Audio (Uzamsal Ses) ve Lossless Ses yani kayıpsız ses özelliklerine kavuşmuştu. Yeni beta sürümüne de gelen bu yeni özellikler, Android kullanıcıları için sunuldu. APPLE MUSIC ANDROID İÇİN YENİ ÖZELLİKLER Apple kullanıcılarının ulaştığı dijital müzik servisi olan Apple Music, Android kullanıcılarının da kullanımına açılmıştı. Şu anda beta testlerinde hizmet veren bu servis, Apple kullanıcılarının ulaşmış olduğu iki yeni özelliği Android tarafa taşıyor. Apple Music için sunulan yeni beta sürümünde görülen Uzamsal ve Kayıpsız Ses özellikleri desteklenmiş oluyor. Android tarafta Apple Music kullanmak isteyenlere açılan test sayfası yoğun talepten dolayı yeni kullanıcı almıyor ancak, beta testi tamamlandıktan sonra Android kullanıcılarına tamamen sunulması bekleniyor.

Android için Apple Music yeni özelliklerine kavuştu

Apple Music uygulamasıSpatial Audio (Uzamsal Ses) ve Lossless Ses yani kayıpsız ses özelliklerine kavuşmuştu. Yeni beta sürümüne de gelen bu yeni özellikler, Android kullanıcıları için sunuldu.

APPLE MUSIC ANDROID İÇİN YENİ ÖZELLİKLER

Apple kullanıcılarının ulaştığı dijital müzik servisi olan Apple Music, Android kullanıcılarının da kullanımına açılmıştı. Şu anda beta testlerinde hizmet veren bu servis, Apple kullanıcılarının ulaşmış olduğu iki yeni özelliği Android tarafa taşıyor.

Apple Music için sunulan yeni beta sürümünde görülen Uzamsal ve Kayıpsız Ses özellikleri desteklenmiş oluyor. Android tarafta Apple Music kullanmak isteyenlere açılan test sayfası yoğun talepten dolayı yeni kullanıcı almıyor ancak, beta testi tamamlandıktan sonra Android kullanıcılarına tamamen sunulması bekleniyor.