Apple'dan iPhone ve iPad için 'acilen yapın' uyarısı

Apple eski cihazları için güvenlik güncellemeleri dağıtmaya devam ediyor. En son yayımlanan güvenlik güncellemesinde milyonlarca kullanıcı uyarıldı. Mümkünse hemen güncellemenin yapılmasını söyleyen Apple, bu güncelleme ile kullanıcıların güvenliklerini korumalarını sağlıyor. iOS 12.5.4 ve iPadOS'un yeni sürümlerini yayımlayan Apple, bu noktada iPhone 5s, iPhona 6, iPhone 6 Plus ve iPad Air, iPad Mini 3 gibi modellerinin güncellemeleri aldıklarını duyurdu. MİLYONLARCA KİŞİ HALEN ESKİ MODELLERİ KULLANIYOR Önceki yıllarda yapılan bir araştırmaya göre halen eski modelleri kullanan milyonlarca kişi bulunuyor. Gerek Apple'ın uzun yıllar güncelleme desteği vermesi gerekse telefonların dayanıklı olması iPhone'ların işlevlerini korumasını sağlıyor. iPhone 13 özellikleri neler? iPhone 13 ne zaman çıkacak, fiyatı ne kadar olacak?

Apple'dan iPhone ve iPad için 'acilen yapın' uyarısı

Apple eski cihazları için güvenlik güncellemeleri dağıtmaya devam ediyor. En son yayımlanan güvenlik güncellemesinde milyonlarca kullanıcı uyarıldı. Mümkünse hemen güncellemenin yapılmasını söyleyen Apple, bu güncelleme ile kullanıcıların güvenliklerini korumalarını sağlıyor.

iOS 12.5.4 ve iPadOS'un yeni sürümlerini yayımlayan Apple, bu noktada iPhone 5s, iPhona 6, iPhone 6 Plus ve iPad Air, iPad Mini 3 gibi modellerinin güncellemeleri aldıklarını duyurdu.

MİLYONLARCA KİŞİ HALEN ESKİ MODELLERİ KULLANIYOR

Önceki yıllarda yapılan bir araştırmaya göre halen eski modelleri kullanan milyonlarca kişi bulunuyor. Gerek Apple'ın uzun yıllar güncelleme desteği vermesi gerekse telefonların dayanıklı olması iPhone'ların işlevlerini korumasını sağlıyor.

iPhone 13 özellikleri neler? iPhone 13 ne zaman çıkacak, fiyatı ne kadar olacak?