Apple’ın AR gözlüğü için tarih verildi: 2022

Şirketin geliştirdiği bu AR/VR başlık ya da gözlük, Digitimes’ın haberine göre prototip testlerinde. Hatta bu noktada ikinci aşamayı da geçmiş durumda. Bu yüzden 2022 yılının ikinci çeyreğinde cihazın tanıtılması bekleniyor. Teknoloji devinin iki ürün tanıtması bekleniyor. Bunlardan biri daha üst seviyede konumlandırılacakken cihazda kamera ve optik lazer sensörü gibi özellikleri de olacak. Bunun yanında cihazın yaklaşık 2 bin dolar yani 17 bin TL’lik bir fiyatı olabilir. Bu sebeple günlük kullanıcılar için pek de ulaşılabilir olacağı düşünülmüyor.

Apple’ın AR gözlüğü için tarih verildi: 2022

Şirketin geliştirdiği bu AR/VR başlık ya da gözlük, Digitimes’ın haberine göre prototip testlerinde. Hatta bu noktada ikinci aşamayı da geçmiş durumda. Bu yüzden 2022 yılının ikinci çeyreğinde cihazın tanıtılması bekleniyor.

Teknoloji devinin iki ürün tanıtması bekleniyor. Bunlardan biri daha üst seviyede konumlandırılacakken cihazda kamera ve optik lazer sensörü gibi özellikleri de olacak. Bunun yanında cihazın yaklaşık 2 bin dolar yani 17 bin TL’lik bir fiyatı olabilir. Bu sebeple günlük kullanıcılar için pek de ulaşılabilir olacağı düşünülmüyor.