'Aşk, Meksika biberli sıcak çikolata'

Selin Şekerci, BeStyle dergisine kapak oldu. 15 yıldır sektörde yer aldığını söyleyen oyuncu, “Tek amacım yeteneğimi göstermek oldu” dedi. Mesleğinin kendisine hediye olduğunu anlatan Şekerci, yeni nesil oyunculara “Şans önemli bir faktör ama yeteneğin varsa... Dalgası bol denizde yüzmeyi biliyor olmalısınız. Dışarıdan pespembe görünse de içinde kalması zor bir yer” dedi. Oyuncu, “Aşk kelimesi ne ifade ediyor sizin için?” sorusu üzerine, “32 yaşında olmama rağmen aşkın tanımı bende hâlâ yok. Meksika biberli sıcak çikolata içtiğim an kendimi aşka en yakın hissettiğim an olabilir mesela. Sıcak, tatlı, içtikçe acı dilimi çok yaktı ama ben o acıyı, çikolataya o kadar yakıştırdım ki, ‘Hiç bitmese keşke!’ dedim. İşte aşk bu benim için” şeklinde konuştu.

'Aşk, Meksika biberli sıcak çikolata'

Selin Şekerci, BeStyle dergisine kapak oldu. 15 yıldır sektörde yer aldığını söyleyen oyuncu, “Tek amacım yeteneğimi göstermek oldu” dedi.

Mesleğinin kendisine hediye olduğunu anlatan Şekerci, yeni nesil oyunculara “Şans önemli bir faktör ama yeteneğin varsa... Dalgası bol denizde yüzmeyi biliyor olmalısınız. Dışarıdan pespembe görünse de içinde kalması zor bir yer” dedi.

Oyuncu, “Aşk kelimesi ne ifade ediyor sizin için?” sorusu üzerine, “32 yaşında olmama rağmen aşkın tanımı bende hâlâ yok. Meksika biberli sıcak çikolata içtiğim an kendimi aşka en yakın hissettiğim an olabilir mesela. Sıcak, tatlı, içtikçe acı dilimi çok yaktı ama ben o acıyı, çikolataya o kadar yakıştırdım ki, ‘Hiç bitmese keşke!’ dedim. İşte aşk bu benim için” şeklinde konuştu.