Aziz dizisi bu akşam var mı, yok mu? Aziz oyuncuları kimler?

Aziz dizisi her hafta cuma akşamları izleyicilerle buluşuyor. Aziz bu akşam yok mu? sorusunun cevabı araştırılıyor. Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas dizinin oyuncuları arasında yer alıyor. İşte Aziz oyuncuları AZİZ BU AKŞAM VAR MI? Aziz dizisi yeni bölümü ile bu akşam izleyicilerle buluşacak. AZİZ OYUNCULARI KİMLER? Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren HacısalihoğluSuzan Kardeş, Füsun Demirel, Meral Çetinkaya, Ayten Soykök, Elif Sönmez, Baran Akbulut, Cenan Çamyurdu, Haydar Köyel ve Berkay Akın.

Aziz dizisi bu akşam var mı, yok mu? Aziz oyuncuları kimler?

Aziz dizisi her hafta cuma akşamları izleyicilerle buluşuyor. Aziz bu akşam yok mu? sorusunun cevabı araştırılıyor. Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas dizinin oyuncuları arasında yer alıyor. İşte Aziz oyuncuları

AZİZ BU AKŞAM VAR MI?

Aziz dizisi yeni bölümü ile bu akşam izleyicilerle buluşacak.

AZİZ OYUNCULARI KİMLER?

Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren HacısalihoğluSuzan Kardeş, Füsun Demirel, Meral Çetinkaya, Ayten Soykök, Elif Sönmez, Baran Akbulut, Cenan Çamyurdu, Haydar Köyel ve Berkay Akın.