BMW 4 Gran Coupe'den Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

Yeni BMW 4 serisi Gran Coupe için geri sayım devam ediyor. Firmanın merakla beklenen otomobiline ait görüntüler paylaşıldı.

BMW 4 Gran Coupe'den Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

Yeni BMW 4 serisi Coupe ve Convertible, M4 performans versiyonları ile birlikte tanıtılmıştı. Alman firma şimdi de yeni nesil 4 serisi Gran Coupe'yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şimdiye kadar aracın kamuflajlı halini görebilmiştik.

Yeni otomobil, İsveç'te Audi A5 Sportback ile birlikte kış testlerinde yer alıyor. Testlerden gelen görüntülere bakarsak, aracı tanıtılmadan önce son kez prototip olarak görüyor olma ihtimalimiz oldukça yüksek.

Elektrikli modelle aynı gövde

bmw gran coupe 4

Yeni prototipte ilk olarak göze çarpan şeylerden biri, daha spor bir model olan M440i olması oldu. BMW kamuflaja rağmen aracın daha iri frenlerini, rüzgarlığını ve egzos çıkışını meraklı gözlerden uzak tutmayı başaramadı.

Yeni 4 serisi Gran Coupe, elektrikli i4 ile aynı gövdeye sahip olacak. Her iki otomobil de BMW'nin benzinli, dizel, plug-in hibrit ve elektrikli araçları için kullanılabilen CLAR modüler mimari tasarımı üzerine inşa edildi.