Camdaki Kız Hayri kimdir, hikayesi nedir? Hayri'yi kim oynayacak?

Hayri karakteri, Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız'da ekran yansıdı. Nalan'ın karşısına çıkan Hayri'nin de hikayesi merak ediliyor. Kitapta, Hayri'nin Nalan'ın şoförü olduğu ifade ediliyor. Peki, Camdaki Kız'da Hayri'yi kim canlandıracak? CAMDAKİ KIZ HAYRİ KİM? Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabında Hayri, Nalan'ın şoförüdür. İkili birbirlerine aşık olurlar.Hayri ise kitapta Türkan ile evli ve 3 çocuk babasıdır. Eğitimsiz biri olarak tarif edilen Hayri, köyden çalışmak için İstanbul'a gelmiştir. Sedat'ta ilgi ve sevgi göremeyen Nalan, bebeğini de kaybettikten sonra depresyona girer. Bu durumda Hayri arasında yakınlaşma olur. CAMDAKİ KIZ HAYRİ'Yİ KİM OYNAYACAK? Sezon finali bölümünde ekrana gelecek olan Hayri'nin kim olacağı konusu hakkında Birsen Altuntaş, ''Yeni sezonda ekibe dahil olacak oyuncu için başta Uraz Kaygılaroğlu'nun adı geçmişti. Rol için aralarında Erkan Kolçak Köstendil ve Burak Deniz gibi başarılı oyuncuların da olduğu isimlere teklif götürülmesi düşünülüyor. Son bölüm fragmanında görünen Hayri'nin kim olacağı merak konusu oldu.'' ifadelerine yer verdi.

Camdaki Kız Hayri kimdir, hikayesi nedir? Hayri'yi kim oynayacak?

Hayri karakteri, Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız'da ekran yansıdı. Nalan'ın karşısına çıkan Hayri'nin de hikayesi merak ediliyor. Kitapta, Hayri'nin Nalan'ın şoförü olduğu ifade ediliyor. Peki, Camdaki Kız'da Hayri'yi kim canlandıracak?

CAMDAKİ KIZ HAYRİ KİM?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabında Hayri, Nalan'ın şoförüdür. İkili birbirlerine aşık olurlar.Hayri ise kitapta Türkan ile evli ve 3 çocuk babasıdır. Eğitimsiz biri olarak tarif edilen Hayri, köyden çalışmak için İstanbul'a gelmiştir. Sedat'ta ilgi ve sevgi göremeyen Nalan, bebeğini de kaybettikten sonra depresyona girer. Bu durumda Hayri arasında yakınlaşma olur.

CAMDAKİ KIZ HAYRİ'Yİ KİM OYNAYACAK?

Sezon finali bölümünde ekrana gelecek olan Hayri'nin kim olacağı konusu hakkında Birsen Altuntaş, ''Yeni sezonda ekibe dahil olacak oyuncu için başta Uraz Kaygılaroğlu'nun adı geçmişti. Rol için aralarında Erkan Kolçak Köstendil ve Burak Deniz gibi başarılı oyuncuların da olduğu isimlere teklif götürülmesi düşünülüyor. Son bölüm fragmanında görünen Hayri'nin kim olacağı merak konusu oldu.'' ifadelerine yer verdi.