Camdaki Kız Hayri'yi kim oynuyor? Hayri'nin hikayesi nedir? İşte o isim...

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız'da Nalan'ın hayatını değiştirecek karakter Hayri'nin kim olduğu ortaya çıktı. Bir süredirErkan Kolçak Köstendil, Cihangir Ceyhan ve Burak Deniz isimleri gündeme gelse de Hayri karakterine Cihangir Ceyhan hayat verecek. İşte, Hayri'nin hikayesi... HAYRİ'NİN HİKAYESİ Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde Hayri rolü merak uyandırmıştı. Kitapta Hayri, Nalan'ın şoförüdür. İkili birbirlerine aşık olurlar. Hayri ise kitapta Türkan ile evli ve 3 çocuk babasıdır. Eğitimsiz biri olarak tarif edilen Hayri, köyden çalışmak için İstanbul'a gelmiştir. Sedat'ta ilgi ve sevgi göremeyen Nalan, bebeğini de kaybettikten sonra depresyona girer. Bu durumda Hayri arasında yakınlaşma olur. CAMDAKİ KIZ HAYRİ'Yİ KİM OYNAYACAK? Kanal D ekranlarında her hafta perşembe akşamları izleyene heyecan dolu anlar yaşatan Camdaki Kız dizisinde sezon finali Hayri karakteri ile son bulmuştu. Dizide Hayri'ye hayat verecek oyuncu da yeni bölüm fragmanı le netlik kazandı. Camdaki Kız'da Hayri'yi oynayacak isim Cihangir Ceyhan oldu.

Camdaki Kız Hayri'yi kim oynuyor? Hayri'nin hikayesi nedir? İşte o isim...

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız'da Nalan'ın hayatını değiştirecek karakter Hayri'nin kim olduğu ortaya çıktı. Bir süredirErkan Kolçak Köstendil, Cihangir Ceyhan ve Burak Deniz isimleri gündeme gelse de Hayri karakterine Cihangir Ceyhan hayat verecek. İşte, Hayri'nin hikayesi...

HAYRİ'NİN HİKAYESİ

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde Hayri rolü merak uyandırmıştı. Kitapta Hayri, Nalan'ın şoförüdür. İkili birbirlerine aşık olurlar. Hayri ise kitapta Türkan ile evli ve 3 çocuk babasıdır. Eğitimsiz biri olarak tarif edilen Hayri, köyden çalışmak için İstanbul'a gelmiştir. Sedat'ta ilgi ve sevgi göremeyen Nalan, bebeğini de kaybettikten sonra depresyona girer. Bu durumda Hayri arasında yakınlaşma olur.

CAMDAKİ KIZ HAYRİ'Yİ KİM OYNAYACAK?

Kanal D ekranlarında her hafta perşembe akşamları izleyene heyecan dolu anlar yaşatan Camdaki Kız dizisinde sezon finali Hayri karakteri ile son bulmuştu. Dizide Hayri'ye hayat verecek oyuncu da yeni bölüm fragmanı le netlik kazandı. Camdaki Kız'da Hayri'yi oynayacak isim Cihangir Ceyhan oldu.