Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklanıyor! 13 Ekim Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Milli Piyango Online'da yer alan Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ikinci çekilişi bu akşam! Çekiliş canlı yayında ve noter huzurunda düzenleniyor. Pazartesi günü yapılan çekilişte 72.660.473,88 TL devretmişti. 13 EKİM ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA? 6 bilenin büyük ikramiye kazandığı Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş bu akşam saat 21:30'da yapılıyor. Çekiliş www.millipiyangoonline.com'dan canlı olarak aktarılacak. SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR? Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklanıyor! 13 Ekim Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Milli Piyango Online'da yer alan Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ikinci çekilişi bu akşam! Çekiliş canlı yayında ve noter huzurunda düzenleniyor. Pazartesi günü yapılan çekilişte 72.660.473,88 TL devretmişti.

13 EKİM ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

6 bilenin büyük ikramiye kazandığı Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş bu akşam saat 21:30'da yapılıyor. Çekiliş www.millipiyangoonline.com'dan canlı olarak aktarılacak.

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.