Çılgın Sayısal Loto sonuçları nereye, kime çıktı? Sayısal Loto büyük ikramiye kaç paraydı, hangi ile çıktı?

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılıyor. Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin. ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZSAYISAL LOTO NEREYE, KİME, HANGİ İLE ÇIKTI? 13 Eylül 2021 Pazartesi günü gerçekleştirilen 110. Çılgın Sayısal Loto çekilişinde; Pamukkale/Denizli şehrimize isabet eden, kurulduğu günden beri, Milli Piyango tarihinde bugüne dek verilen en yüksek miktar olan 212 Milyon 285 Bin 211 TL'lik ikramiye sahibini buldu. 13 EYLÜL ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto sonuçları nereye, kime çıktı? Sayısal Loto büyük ikramiye kaç paraydı, hangi ile çıktı?

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılıyor. Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SAYISAL LOTO NEREYE, KİME, HANGİ İLE ÇIKTI?

13 Eylül 2021 Pazartesi günü gerçekleştirilen 110. Çılgın Sayısal Loto çekilişinde;

Pamukkale/Denizli şehrimize isabet eden, kurulduğu günden beri, Milli Piyango tarihinde bugüne dek verilen en yüksek miktar olan 212 Milyon 285 Bin 211 TL'lik ikramiye sahibini buldu.

13 EYLÜL ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI