Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı ne zaman? Kabine toplantısı yeni kararları neler olacak?

Bilim Kurulu toplantısı geçtiğimiz hafta gerçekleşmişti. Şimdi gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan Kabine toplantısına döndü. Okulların açılışı, vaka sayıları ve aşılama oranlarının değerlendirilmesi beklenen yeni Kabine toplantısı için tarih belli oldu mu? KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN? Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı için geri sayım başladı. Son toplantı 6 Eylül'de düzenlenmiş ve Erdoğan açıklamalarda bulunmuştu. Yeni Kabine için henüz kesin bir tarih verilmedi ancak 15 günde bir gerçekleşen toplantının 20 Eylül tarihinde yapılması bekleniyor.

Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı ne zaman? Kabine toplantısı yeni kararları neler olacak?

Bilim Kurulu toplantısı geçtiğimiz hafta gerçekleşmişti. Şimdi gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan Kabine toplantısına döndü. Okulların açılışı, vaka sayıları ve aşılama oranlarının değerlendirilmesi beklenen yeni Kabine toplantısı için tarih belli oldu mu?

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN?

Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı için geri sayım başladı. Son toplantı 6 Eylül'de düzenlenmiş ve Erdoğan açıklamalarda bulunmuştu. Yeni Kabine için henüz kesin bir tarih verilmedi ancak 15 günde bir gerçekleşen toplantının 20 Eylül tarihinde yapılması bekleniyor.