Deniz Çakır: İnanmadığınız Bir Şeyi İnandıramazsınız

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan başarılı oyuncu Deniz Çakır, kızı için adalet arayan güçlü bir anne karakterini canlandırarak Masumiyet dizisi ile yeniden ekranlara dönüş yapacak.

Deniz Çakır: İnanmadığınız Bir Şeyi İnandıramazsınız

Gold Yapım'ın yapımında Faruk Turgut'un yapımcılığını üstlendiği; Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ın başrollerini paylaşacağı " Masumiyet " dizisi için geri sayım başladı. 24 Şubat'ta FOX TV'de ekranlara gelecek olan dizi oyuncularından Deniz Çakır dizide hayat vereceği karakter hakkında ilk defa açıklamalarda bulundu.

19 yaşında kızı Ela'nın ( İlayda Alişan ) yanlış bir kişi aşık olmasıyla beraber başına gelecek olan trajik olayla, bir gecede hayatı değişecek olan Bahar'ın, ( Deniz Çakır ) vermiş olduğu mücadele izleyici ekranlara kitleyebilir.

Bahar karakterine hayat verecek olan Çakır, yaptığı açıklamada; ”Bahar aydınlık bir kadın, iyi bir anne. Fakat hayatındaki belki yanlış kararların bedelini ödüyor. Anne olmak pek çok şeyden taviz vermesine sebep olmuş. Ama Bahar’ın dünya görüşü, kadın duruşu çok güçlü ve hisleri çok kuvvetli.” derken " Masumiyet öncelikle, can alıcı bir öyküye sahip. Dramatik aksiyonu çok kuvvetli ve çatışması çok sağlam. İnanmadığınız bir şeyi inandıramazsınız. Ben inanıyorum Bahar’ın öyküsüne. Dizinin toplumsal duyarlılıklarla ilgili farkındalık yaratacağını düşünüyorum. İyi bir oyuncu kadromuz var, ekip çok kuvvetli.” ifadelerini kullandı.