Destan dizisi ne zaman, bu hafta başlıyor mu? Destan oyuncuları ve konusu

DESTAN OYUNCULARI Başrollerinde Ebru Şahin, Selim Bayraktar ve Edip Tepeli'nin bulunduğu dizinin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh üstleniyor. Senaryosunu da Nehir Erdem ile Ayşe Ferda Eryılmaz'ın kaleme alıyor. Destan dizisinin kadrosunda Deniz Barut, Burak Tozkoparan, Burak Berkay Akgül, Ecem Sena Bayır ve Esra Kılıç da yer alıyor. DESTAN KONUSU Orta Asya'nın çetin bozkırlarında Gök Kağanı Korkut Han'ın yetim bıraktığı dillere destan savaşçı dağ kızı Akkız'la, yine Gök Sarayı'nda Korkut Han'ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasındaki destansı aşkı; bu iki garip kuşun sevdalarını, imkansızı başarmalarını konu alıyor. DESTAN DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR? ATV ekranlarının yeni ve heyecan yaratan dizisi Destan, Ebru Şahin ve Edip Tepeli başrollüğünde ekrana geliyor. Dizinin beklenen fragmanı yayımlandı ancak henüz yayın tarihine ilişkin bir tarih belirtilmedi.

Destan dizisi ne zaman, bu hafta başlıyor mu? Destan oyuncuları ve konusu

DESTAN OYUNCULARI

Başrollerinde Ebru Şahin, Selim Bayraktar ve Edip Tepeli'nin bulunduğu dizinin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh üstleniyor. Senaryosunu da Nehir Erdem ile Ayşe Ferda Eryılmaz'ın kaleme alıyor. Destan dizisinin kadrosunda Deniz Barut, Burak Tozkoparan, Burak Berkay Akgül, Ecem Sena Bayır ve Esra Kılıç da yer alıyor.

DESTAN KONUSU

Orta Asya'nın çetin bozkırlarında Gök Kağanı Korkut Han'ın yetim bıraktığı dillere destan savaşçı dağ kızı Akkız'la, yine Gök Sarayı'nda Korkut Han'ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasındaki destansı aşkı; bu iki garip kuşun sevdalarını, imkansızı başarmalarını konu alıyor.

DESTAN DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

ATV ekranlarının yeni ve heyecan yaratan dizisi Destan, Ebru Şahin ve Edip Tepeli başrollüğünde ekrana geliyor. Dizinin beklenen fragmanı yayımlandı ancak henüz yayın tarihine ilişkin bir tarih belirtilmedi.