Dolar kuru bugün ne kadar? (25 Kasım 2021 dolar - euro fiyatları)

Dolar - euro kaç TL? Dolar kuru en son ne kadar oldu? Bankalararası piyasada döviz kurlarında son durum. Dolar/TL kuru dün gün içerisinde 12,85 seviyesine kadar çıktıktan sonra gerileyerek 12,00 seviyesinin altına kadar indi.  Bugün de aşağı yönlü eğilimini sürdüren dolar kuru, güne düşüşle başlamasının ardından 11,99 seviyelerinde işlem görüyor. Euro/TL 13,46'dan, sterlin/TL de 15,985'ten satılıyor. Dolar endeksi, dün 96,9 ile son 16 ayın en yüksek seviyesini görmesinin ardından bugün hafif gerileyerek 96,7'de dengelendi. Euro/dolar paritesi ise yüzde 0,1 artışla 1,1220'den alıcı buluyor. GÜNCEL DÖVİZ FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN MERKEZ BANKASI'NDA EKONOMİ ZİRVESİ Döviz kurlarında yaşanan hareketlilik ve ekonomiye etkileri bugün önemli bir toplantıda ele alınacak. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu banka yöneticileriyle bir araya gelecek. Toplantıya Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben ile Bankalar Birliği Başkanı Alpaslan Çakar da katılacak. Uzmanlar, dün açıklanan ABD Merkez Bankası'nın (Fed) toplantı tutanaklarına göre bankanın varlık alım hızını daha da düşürebileceğini belirterek, bu durumun doları diğer para birimleri karşısında desteklediğini ifade etti.Bugün ABD'de piyasaların resmi tatil nedeniyle kapalı olduğunu ve döviz kurlarında sakin bir seyir izlenebileceğini aktaran uzmanlar, teknik açıdan dolar endeksinde 97 seviyesinin direnç, 96,2'nin destek konumunda olduğunu söyledi. DÖVİZ HESAPLARINDA ARTIŞ (HANGİ İLDE NE MİKTARDA DÖVİZ HESABI VAR?)

Dolar kuru bugün ne kadar? (25 Kasım 2021 dolar - euro fiyatları)
Dolar kuru bugün ne kadar? (25 Kasım 2021 dolar - euro fiyatları)

Dolar - euro kaç TL? Dolar kuru en son ne kadar oldu? Bankalararası piyasada döviz kurlarında son durum.

Dolar/TL kuru dün gün içerisinde 12,85 seviyesine kadar çıktıktan sonra gerileyerek 12,00 seviyesinin altına kadar indi. 

Bugün de aşağı yönlü eğilimini sürdüren dolar kuru, güne düşüşle başlamasının ardından 11,99 seviyelerinde işlem görüyor.

Euro/TL 13,46'dan, sterlin/TL de 15,985'ten satılıyor.

Dolar endeksi, dün 96,9 ile son 16 ayın en yüksek seviyesini görmesinin ardından bugün hafif gerileyerek 96,7'de dengelendi. Euro/dolar paritesi ise yüzde 0,1 artışla 1,1220'den alıcı buluyor.

GÜNCEL DÖVİZ FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN

MERKEZ BANKASI'NDA EKONOMİ ZİRVESİ

Döviz kurlarında yaşanan hareketlilik ve ekonomiye etkileri bugün önemli bir toplantıda ele alınacak. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu banka yöneticileriyle bir araya gelecek.

Toplantıya Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben ile Bankalar Birliği Başkanı Alpaslan Çakar da katılacak.

Uzmanlar, dün açıklanan ABD Merkez Bankası'nın (Fed) toplantı tutanaklarına göre bankanın varlık alım hızını daha da düşürebileceğini belirterek, bu durumun doları diğer para birimleri karşısında desteklediğini ifade etti.

Bugün ABD'de piyasaların resmi tatil nedeniyle kapalı olduğunu ve döviz kurlarında sakin bir seyir izlenebileceğini aktaran uzmanlar, teknik açıdan dolar endeksinde 97 seviyesinin direnç, 96,2'nin destek konumunda olduğunu söyledi.

DÖVİZ HESAPLARINDA ARTIŞ (HANGİ İLDE NE MİKTARDA DÖVİZ HESABI VAR?)