Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ilk bölüm bu akşam başlıyor mu? EDHO yeni sezon fragmanı yayımlandı mı?

Oktay Kaynarca'nın Hızır Çakırbeyli'ye hayat verdiği dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezon bölümleri ile yayımlanmaya devam edecek. Dizi 199. bölüm ile sezon finali yapmıştı. 200. bölümü ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanan dizi ATV ekranlarında yayımlanıyor. İşte, EDHO yayın tarihi... EDHO NE ZAMAN BAŞLIYOR? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesinde yasa neden olmuştu Öte yandan Hızır ve ailesinin başına geleneler izleyeni ekrana kitlemişti. EDHO'nun beklenen yeni sezonu için kesin bir tarih verilmedi ancak eylül ayının sonlarına doğru başlaması bekleniyor. Yanı sıra dizinin yeni bölüm fragmanı da henüz yayımlanmadı. EDHO SON BÖLÜM Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa'yı Savaş'ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş'a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır. Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar. Hızır Çakırbeyli'nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş'ın mekânına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli'nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan'ı ortada bırakarak Savaş'ın yanına geçen Volkan ve Koray'ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ilk bölüm bu akşam başlıyor mu? EDHO yeni sezon fragmanı yayımlandı mı?

Oktay Kaynarca'nın Hızır Çakırbeyli'ye hayat verdiği dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezon bölümleri ile yayımlanmaya devam edecek. Dizi 199. bölüm ile sezon finali yapmıştı. 200. bölümü ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanan dizi ATV ekranlarında yayımlanıyor. İşte, EDHO yayın tarihi...

EDHO NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesinde yasa neden olmuştu Öte yandan Hızır ve ailesinin başına geleneler izleyeni ekrana kitlemişti. EDHO'nun beklenen yeni sezonu için kesin bir tarih verilmedi ancak eylül ayının sonlarına doğru başlaması bekleniyor. Yanı sıra dizinin yeni bölüm fragmanı da henüz yayımlanmadı.

EDHO SON BÖLÜM

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa'yı Savaş'ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş'a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır. Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar. Hızır Çakırbeyli'nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş'ın mekânına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli'nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan'ı ortada bırakarak Savaş'ın yanına geçen Volkan ve Koray'ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.