GSB kura ne zaman çekilecek, saat kaçta 2021? GSB kura sonuçları sorgulama ekranı

GSB kura çekimi için geri sayılıyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı için başvurular geçtiğimiz günlerde sona erdi. GSB kura çekminin yapaağı tarih belli oldu. Adaylar heyecanla kura çekiminin yapılacağı günü bekleniyor. Peki GBS kura sonuçları ne zaman açıklanacak? GSB KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN? GSB kura çekiminin yapılacağı tarih ile ilgili Gençlik ve Spor Bakanlığı konu ile ilgili açıklama yaptı. Gençlik Spor Bakanlığı açıklamada; "Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından kura çekimi yapılmak üzere gönderilen listede yer alan adayların, kura çekimi 15 Eylül 2021 Çarşamba günü yapılacaktır. Kura çekim yeri daha sonra Bakanlığımız internet sitesinde yayımlanacaktır." ifadelerine yer verdi. GSB KURA TAKİP EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

GSB kura ne zaman çekilecek, saat kaçta 2021? GSB kura sonuçları sorgulama ekranı

GSB kura çekimi için geri sayılıyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı için başvurular geçtiğimiz günlerde sona erdi. GSB kura çekminin yapaağı tarih belli oldu. Adaylar heyecanla kura çekiminin yapılacağı günü bekleniyor. Peki GBS kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

GSB KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

GSB kura çekiminin yapılacağı tarih ile ilgili Gençlik ve Spor Bakanlığı konu ile ilgili açıklama yaptı.

Gençlik Spor Bakanlığı açıklamada; "Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından kura çekimi yapılmak üzere gönderilen listede yer alan adayların, kura çekimi 15 Eylül 2021 Çarşamba günü yapılacaktır. Kura çekim yeri daha sonra Bakanlığımız internet sitesinde yayımlanacaktır." ifadelerine yer verdi.

GSB KURA TAKİP EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!