Günlük burç yorumları (1 Aralık 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 1 Aralık 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… Nihayet Neptün retrosu da bitiyor. Artık şifalanmak, kolektif bilinç üzerinde çok daha hızlı ilerlemek için tam hız ilerleyebiliriz. (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)Koç Koşturmaya alışmış olabilirsiniz ama bugün biraz daha yavaşlamalı, yaptıklarınıza ve söylediklerinize biraz daha zaman ve dikkat vermelisiniz. Kaş yapayım derken göz çıkarmayın.Boğa Lider olun ve kontrolü ele alın. Meslektaşlarınızla iyi geçinmek, ihtiyacınız olan desteği almanızı sağlayacaktır.İkizler Yapılması ve imzalanması gereken sözleşmeler çıkabilir karşınıza.  Dikkatli okuyun imzalamadan önce.Yengeç Sosyal bir etkinlik planlayın veya ilgi alanlarınızı paylaşan arkadaşlarınızla bir araya gelin. Rahatlamaya ihtiyacınız var.Aslan Bir arkadaşınızdan duyduklarınız hoşunuza gitmediyse şaşırdığınızı veya üzüldüğünüzü belli etmeyin.Başak Yapıcı değişime yol açan gerçekten iyi konuşmalar yapabilirsiniz. Ancak kafanız karışıksa onaylamama ve eleştiri ile de karşılaşabilirsiniz.Terazi Biri size zor anlar yaşatıyor diye depresyona girmeyin. Bir arkadaşınız, akrabanız veya komşunuz için yine de güzel bir şey yapın. Bunun karşılığını ilerde fazlasıyla alabilirsiniz.Akrep Arkadaşlarınızla birlikte olmayı planlayın veya evinizi meslektaşlarınız için bir buluşma yeri olarak sunun.Yay Duygularınızı zapt etmek zor olacak gibi duruyor bugün. Özellikle de birileri size engel oluyorsa veya sizinle duygusal oyunlar oynuyorsa.Oğlak Beklenmedik durumlara hazırlanın. Yanlış gidebilecek her şeye aşırı tepki verme eğiliminde olan birileriyle bugün kesinlikle muhatap olmayın.Kova Yeni bir şey üzerinde çalışmaya başlayabilir ve ihtiyacı olan birine yardım eli uzatabilirsiniz, ancak kendinizi bu anlamda çok kaptırmayın. Aynı zamanda yapmanız gerekenleri de düşünün.Balık Güvendiğiniz biriyle duygusal hayatınızı konuşmayı deneyin. Değişimden korkmayın artık! Gerekeni ilişkinizde yapabilmelisiniz.

Günlük burç yorumları (1 Aralık 2021)
Günlük burç yorumları (1 Aralık 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 1 Aralık 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Nihayet Neptün retrosu da bitiyor. Artık şifalanmak, kolektif bilinç üzerinde çok daha hızlı ilerlemek için tam hız ilerleyebiliriz. (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç Koşturmaya alışmış olabilirsiniz ama bugün biraz daha yavaşlamalı, yaptıklarınıza ve söylediklerinize biraz daha zaman ve dikkat vermelisiniz. Kaş yapayım derken göz çıkarmayın.
Boğa Lider olun ve kontrolü ele alın. Meslektaşlarınızla iyi geçinmek, ihtiyacınız olan desteği almanızı sağlayacaktır.
İkizler Yapılması ve imzalanması gereken sözleşmeler çıkabilir karşınıza.  Dikkatli okuyun imzalamadan önce.
Yengeç Sosyal bir etkinlik planlayın veya ilgi alanlarınızı paylaşan arkadaşlarınızla bir araya gelin. Rahatlamaya ihtiyacınız var.
Aslan Bir arkadaşınızdan duyduklarınız hoşunuza gitmediyse şaşırdığınızı veya üzüldüğünüzü belli etmeyin.
Başak Yapıcı değişime yol açan gerçekten iyi konuşmalar yapabilirsiniz. Ancak kafanız karışıksa onaylamama ve eleştiri ile de karşılaşabilirsiniz.
Terazi Biri size zor anlar yaşatıyor diye depresyona girmeyin. Bir arkadaşınız, akrabanız veya komşunuz için yine de güzel bir şey yapın. Bunun karşılığını ilerde fazlasıyla alabilirsiniz.
Akrep Arkadaşlarınızla birlikte olmayı planlayın veya evinizi meslektaşlarınız için bir buluşma yeri olarak sunun.
Yay Duygularınızı zapt etmek zor olacak gibi duruyor bugün. Özellikle de birileri size engel oluyorsa veya sizinle duygusal oyunlar oynuyorsa.
Oğlak Beklenmedik durumlara hazırlanın. Yanlış gidebilecek her şeye aşırı tepki verme eğiliminde olan birileriyle bugün kesinlikle muhatap olmayın.
Kova Yeni bir şey üzerinde çalışmaya başlayabilir ve ihtiyacı olan birine yardım eli uzatabilirsiniz, ancak kendinizi bu anlamda çok kaptırmayın. Aynı zamanda yapmanız gerekenleri de düşünün.
Balık Güvendiğiniz biriyle duygusal hayatınızı konuşmayı deneyin. Değişimden korkmayın artık! Gerekeni ilişkinizde yapabilmelisiniz.