Günlük burç yorumları (23 Kasım 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 23 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… İç kıyıcı sohbet günü. Bugün derdi olan kapınızı çalabilir, aynı şeyleri mır mır anlatabilirler. Tabi aynı şeyleri siz de yapabilirsiniz. Yapmayın. (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)Koç Bugün eylem planız aksarsa, huzursuzluk küçük hatalara yol açabilir. Yönetecek çok fazla şeyiniz varsa zamanı iyi kullanın.Boğa Kendinizi doğru yansıtmak, gerçekte neye ihtiyacınız olduğunu veya ne istediğinizi anlama gerekliliğini çıkarabilir karşınıza.İkizler Genel olarak farklı seçenekleri ve fikirleri keşfetmek için mükemmel bir konumda olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ama olmayabilirsiniz.Yengeç Aşırıya kaçmaktan ve sürpriz sonuçlara varmaktan kaçınmayı hedefleyin bugün. İşleri ılımlı tutabilirseniz harika olur.Aslan Gün ilerledikçe gözlem gücünüz çarpıcı biçimde artabilir. Bunun sizi mutlu ederken bakışlarınızdan birilerinin rahatsız olabileceğini unutmayın.Başak Kalbinizi koymak için anlamlı bir şey arıyorsunuz ve bu motivasyonla çok şey başarabilir ve ortaya çıkarabilirsiniz.Terazi Şüphe duyduğunuzda durun ve stresli, dengesiz insanlardan gelen durumların içinde olmaktan kaçının derim.Akrep Bir fikir veya proje için inşa tutkusu yaşayabilirsiniz. Şu anda yoğun bir şekilde yaratıcı enerjiler akıyor olabilir içinizde.Yay Kurallara uyacağını bildiğiniz ve güvendiğiniz kişilerle bir araya gelmeyi planlayın. Manasız tipleri sallayın hemen çevrenizden.Oğlak Mevcut bir proje veya ilişkiyi, bölünmemiş dikkatinizden faydalandırın bugün. Daha güçlü bir “amaç” duygusu devreye girebilir.Kova Mizah duygusu ve olumlu bir tutum, sakinleşmeye ve daha iyi kararlar almaya teşvik edecektir sizi. Az gülün yahu!Balık Bir ekip veya grupla destek veya katılım, güveninizi artırabilir. Katkıda bulunmak ve fikirleri paylaşmak tatmin edici olabilir.

Günlük burç yorumları (23 Kasım 2021)
Günlük burç yorumları (23 Kasım 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 23 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

İç kıyıcı sohbet günü. Bugün derdi olan kapınızı çalabilir, aynı şeyleri mır mır anlatabilirler. Tabi aynı şeyleri siz de yapabilirsiniz. Yapmayın. (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç Bugün eylem planız aksarsa, huzursuzluk küçük hatalara yol açabilir. Yönetecek çok fazla şeyiniz varsa zamanı iyi kullanın.
Boğa Kendinizi doğru yansıtmak, gerçekte neye ihtiyacınız olduğunu veya ne istediğinizi anlama gerekliliğini çıkarabilir karşınıza.
İkizler Genel olarak farklı seçenekleri ve fikirleri keşfetmek için mükemmel bir konumda olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ama olmayabilirsiniz.
Yengeç Aşırıya kaçmaktan ve sürpriz sonuçlara varmaktan kaçınmayı hedefleyin bugün. İşleri ılımlı tutabilirseniz harika olur.
Aslan Gün ilerledikçe gözlem gücünüz çarpıcı biçimde artabilir. Bunun sizi mutlu ederken bakışlarınızdan birilerinin rahatsız olabileceğini unutmayın.
Başak Kalbinizi koymak için anlamlı bir şey arıyorsunuz ve bu motivasyonla çok şey başarabilir ve ortaya çıkarabilirsiniz.
Terazi Şüphe duyduğunuzda durun ve stresli, dengesiz insanlardan gelen durumların içinde olmaktan kaçının derim.
Akrep Bir fikir veya proje için inşa tutkusu yaşayabilirsiniz. Şu anda yoğun bir şekilde yaratıcı enerjiler akıyor olabilir içinizde.
Yay Kurallara uyacağını bildiğiniz ve güvendiğiniz kişilerle bir araya gelmeyi planlayın. Manasız tipleri sallayın hemen çevrenizden.
Oğlak Mevcut bir proje veya ilişkiyi, bölünmemiş dikkatinizden faydalandırın bugün. Daha güçlü bir “amaç” duygusu devreye girebilir.
Kova Mizah duygusu ve olumlu bir tutum, sakinleşmeye ve daha iyi kararlar almaya teşvik edecektir sizi. Az gülün yahu!
Balık Bir ekip veya grupla destek veya katılım, güveninizi artırabilir. Katkıda bulunmak ve fikirleri paylaşmak tatmin edici olabilir.