Günlük burç yorumları (29 Kasım 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 29 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… 12:00’ye kadar ay boşlukta. Öğlene kadar ne yapmamanız gerektiğini biliyorsunuz. Yeni, sıfırdan bir işe kalkışmayın! (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)Koç Profesyonel olarak ilerlemenize yardımcı olabilecek, yaşam standardınızı olumlu yönde etkileyebilecek insanlarla zaman geçirin.Boğa Evinize, sevdiklerinize para harcamaktan kaçının bugün. Keza siz zaten kendinizden başkasına para vermezsiniz o da ayrı mevzu.İkizler Kimsenin yapmak istediğiniz şeyi yapmaktan alıkoymasına izin vermeyin. Gerekirse elinizi belinize koyabilirsiniz.Yengeç Evde veya özel hayatınızda geleceğiniz konusunda iyimser hissettiğinizden ve hedeflerinize ulaşacağınızdan emin olun, değişiklikler yapın.Aslan Etrafınızda meydana gelen değişiklikleri en iyi şekilde, makul bir şekilde ele alıp günü pozitif değerlendirin.Başak Önemli bir ilişkiyi beslemek ve finansal olarak ilerlemenize yardımcı olacak olumlu planlar yapmak için ekstra zaman ayırın.Terazi Hayal gücünüzü kullanın ve benzersiz, ulaşılabilir veya başkaları tarafından desteklenen bir plan oluşturmaya bakın bugün.Akrep Zamanınızı ve çabanızı olumlu değişime ayırın. Şimdi yaptığınız şey, gelecek ayın nasıl gelişeceğinin haritasını çıkaracak önünüze.Yay Büyük düşünün, ancak bütçeyi aşmayın veya gerçekçi olmayan bir şey yapmaya çalışmayın. Sabır ve pratiklik gerekli olacaktır.Oğlak Kafanız karışık olabilir bugün. Çok ciddi dikkat isteyen konularda iki kere kontrol edin işinizi. Bol su için.Kova Bir sonraki hamlenizi paylaşmayın, sadece devam edin ve gerçekleştirin. Disiplinli ve kararlıysanız, şans elinizin altında.Balık Ne yapmak istediğinizi ve nasıl ilerlemeyi planladığınızı çevrenizle ve özellikle ailenizle paylaşabilirsiniz.

Günlük burç yorumları (29 Kasım 2021)
Günlük burç yorumları (29 Kasım 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 29 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

12:00’ye kadar ay boşlukta. Öğlene kadar ne yapmamanız gerektiğini biliyorsunuz. Yeni, sıfırdan bir işe kalkışmayın! (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç Profesyonel olarak ilerlemenize yardımcı olabilecek, yaşam standardınızı olumlu yönde etkileyebilecek insanlarla zaman geçirin.
Boğa Evinize, sevdiklerinize para harcamaktan kaçının bugün. Keza siz zaten kendinizden başkasına para vermezsiniz o da ayrı mevzu.
İkizler Kimsenin yapmak istediğiniz şeyi yapmaktan alıkoymasına izin vermeyin. Gerekirse elinizi belinize koyabilirsiniz.
Yengeç Evde veya özel hayatınızda geleceğiniz konusunda iyimser hissettiğinizden ve hedeflerinize ulaşacağınızdan emin olun, değişiklikler yapın.
Aslan Etrafınızda meydana gelen değişiklikleri en iyi şekilde, makul bir şekilde ele alıp günü pozitif değerlendirin.
Başak Önemli bir ilişkiyi beslemek ve finansal olarak ilerlemenize yardımcı olacak olumlu planlar yapmak için ekstra zaman ayırın.
Terazi Hayal gücünüzü kullanın ve benzersiz, ulaşılabilir veya başkaları tarafından desteklenen bir plan oluşturmaya bakın bugün.
Akrep Zamanınızı ve çabanızı olumlu değişime ayırın. Şimdi yaptığınız şey, gelecek ayın nasıl gelişeceğinin haritasını çıkaracak önünüze.
Yay Büyük düşünün, ancak bütçeyi aşmayın veya gerçekçi olmayan bir şey yapmaya çalışmayın. Sabır ve pratiklik gerekli olacaktır.
Oğlak Kafanız karışık olabilir bugün. Çok ciddi dikkat isteyen konularda iki kere kontrol edin işinizi. Bol su için.
Kova Bir sonraki hamlenizi paylaşmayın, sadece devam edin ve gerçekleştirin. Disiplinli ve kararlıysanız, şans elinizin altında.
Balık Ne yapmak istediğinizi ve nasıl ilerlemeyi planladığınızı çevrenizle ve özellikle ailenizle paylaşabilirsiniz.