Halı sahalar açıldı mı? Normalleşmede yüzme havuzları ve spor salonları açık mı?

Koronavirüs vaka sayılarında yaşanan düşüşle birlikte kademeli normalleşme genelgesi yayımlandı. Sokağa çıkma yasağı ve bazı kısıtlamalarla ilgili değişiklikler yapıldı. Peki, halı sahalar, yüzme havuzları ve spor salonları açıldı mı? İşte kademeli normalleşme genelgesine göre son durum. HALI SAHALAR VE YÜZME HAVUZLARI AÇIK MI? 17 Mayıs-1 Haziran arası uygulanacak olan kademeli normalleşme döneminde aşağıda sayılan iş yerlerinin faaliyetlerine geçici olarak ara verilmesine devam edilecektir. - Gazino, taverna, birahane, nargile salonu/kafeleri, - Sinema salonları, - Kahvehane, kıraathane, kafe, dernek lokali, çay bahçesi gibi yerler, - İnternet kafe/salonu, elektronik oyun yerleri, bilardo salonları, - Halı saha, yüzme havuzu, spor salonları, - Hamam, sauna ve masaj salonları, - Lunaparklar ve tematik parklar.

Halı sahalar açıldı mı? Normalleşmede yüzme havuzları ve spor salonları açık mı?

Koronavirüs vaka sayılarında yaşanan düşüşle birlikte kademeli normalleşme genelgesi yayımlandı. Sokağa çıkma yasağı ve bazı kısıtlamalarla ilgili değişiklikler yapıldı. Peki, halı sahalar, yüzme havuzları ve spor salonları açıldı mı? İşte kademeli normalleşme genelgesine göre son durum.

HALI SAHALAR VE YÜZME HAVUZLARI AÇIK MI?

17 Mayıs-1 Haziran arası uygulanacak olan kademeli normalleşme döneminde aşağıda sayılan iş yerlerinin faaliyetlerine geçici olarak ara verilmesine devam edilecektir.

- Gazino, taverna, birahane, nargile salonu/kafeleri,

- Sinema salonları,

- Kahvehane, kıraathane, kafe, dernek lokali, çay bahçesi gibi yerler,

- İnternet kafe/salonu, elektronik oyun yerleri, bilardo salonları,

- Halı saha, yüzme havuzu, spor salonları,

- Hamam, sauna ve masaj salonları,

- Lunaparklar ve tematik parklar.