Haluk Levent'le Yeniden nerede çekiliyor, hangi gün ve konukları kimler?

İnteraktif bir program olarak yoluna başlayan Haluk Levent'le Yeniden'de yardıma ihtiyacı olanlarla yardımseverler bir araya geliyor. Aynı zamanda her hafta yeni konuklarla keyifli dakikalar da geçiriliyor. Her hafta perşembe akşamı Star ekranlarında yayımlanan Haluk Levent'le Yeniden programının bu haftaki konuğu.. HALUK LEVENT'LE YENİDEN KONUSU Haluk Levent’le “Yeniden”, milyonların sesi olacak. 7’den 70’e herkesin katılabileceği, interaktif bir yayıncılık anlayışıyla seyircisiyle buluşacak olan Haluk Levent, sürprizleriyle de çok konuşulacak. Milyonların ‘Haluk Abi’’si Haluk Levent, sesini duyuramayanların sesi, çaresizlerin çaresi olacak! Yardıma ihtiyacı olanlar ve yardım severler bu programda bir araya gelecek. Sesini duyuracak olan ihtiyaç sahiplerinin hayatlarına dokunulacak. Gerçek yaşam hikayelerinin ekrana geleceği program izleyenleri derinden etkileyecek. Haluk Levent’in sanatçı dostları da projeye dahil olarak çok özel paylaşımlarda bulunacak. HALUK LEVENT'LE YENİDEN NEREDE ÇEKİLİYOR? Ekranların sevilen programı Haluk Levent'le Yeniden'in çekimleri Kibrithane'de yapılıyor. Kibrithane ise İstanbul Küçükçekmece'de yer alıyor. HALUK LEVENT'LE YENİDEN PROGRAMI KONUĞU Başarılı Rock sanatçısı Haluk Levent'in sunumuyla Star'da perşembe akşamı yayımlanan programın bu haftaki konuğu Yıldız Tilbe oluyor...

Haluk Levent'le Yeniden nerede çekiliyor, hangi gün ve konukları kimler?

İnteraktif bir program olarak yoluna başlayan Haluk Levent'le Yeniden'de yardıma ihtiyacı olanlarla yardımseverler bir araya geliyor. Aynı zamanda her hafta yeni konuklarla keyifli dakikalar da geçiriliyor. Her hafta perşembe akşamı Star ekranlarında yayımlanan Haluk Levent'le Yeniden programının bu haftaki konuğu..

HALUK LEVENT'LE YENİDEN KONUSU

Haluk Levent’le “Yeniden”, milyonların sesi olacak. 7’den 70’e herkesin katılabileceği, interaktif bir yayıncılık anlayışıyla seyircisiyle buluşacak olan Haluk Levent, sürprizleriyle de çok konuşulacak. Milyonların ‘Haluk Abi’’si Haluk Levent, sesini duyuramayanların sesi, çaresizlerin çaresi olacak!

Yardıma ihtiyacı olanlar ve yardım severler bu programda bir araya gelecek. Sesini duyuracak olan ihtiyaç sahiplerinin hayatlarına dokunulacak. Gerçek yaşam hikayelerinin ekrana geleceği program izleyenleri derinden etkileyecek. Haluk Levent’in sanatçı dostları da projeye dahil olarak çok özel paylaşımlarda bulunacak.

HALUK LEVENT'LE YENİDEN NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ekranların sevilen programı Haluk Levent'le Yeniden'in çekimleri Kibrithane'de yapılıyor. Kibrithane ise İstanbul Küçükçekmece'de yer alıyor.

HALUK LEVENT'LE YENİDEN PROGRAMI KONUĞU

Başarılı Rock sanatçısı Haluk Levent'in sunumuyla Star'da perşembe akşamı yayımlanan programın bu haftaki konuğu Yıldız Tilbe oluyor...