Heyecanlı bekleyiş! 2021 KPSS lisans sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak?

2021 KPSS sonuçları için adayların heyecanlı bekleyişi sürüyor. Memur ve öğretmen olmak isteyen binlerce aday ÖSYM tarafından Ağustos ayı içerisinde gerçekleştirilen sınavların tamamlanmasının ardından sonuçların açıklanacağı tarihi merak içerisinde beklemeye başladı. ÖSYM tarafından yapılan açıklamada KPSS lisans sonuçlarının açıklanacağı tarih de belli oldu. KPSS LİSANS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? KPSS Lisans sonuçları 16 Eylül tarihinde sonuc.ösym.gov.tr adresi üzerinden erişime açılacak. KPSS LİSANS SONUÇLARI NASIL SORGULANIR? KPSS lisans sonuçlarının açıklandığının duyurulmasının ardından adaylar sonuc.ösym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numarası ve şifrelerini girdikten sonra sonuçlarını sorgulayabilecek. KPSS SONUÇ SORGULAMA EKRANI

Heyecanlı bekleyiş! 2021 KPSS lisans sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak?

2021 KPSS sonuçları için adayların heyecanlı bekleyişi sürüyor. Memur ve öğretmen olmak isteyen binlerce aday ÖSYM tarafından Ağustos ayı içerisinde gerçekleştirilen sınavların tamamlanmasının ardından sonuçların açıklanacağı tarihi merak içerisinde beklemeye başladı. ÖSYM tarafından yapılan açıklamada KPSS lisans sonuçlarının açıklanacağı tarih de belli oldu.

KPSS LİSANS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KPSS Lisans sonuçları 16 Eylül tarihinde sonuc.ösym.gov.tr adresi üzerinden erişime açılacak.

KPSS LİSANS SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

KPSS lisans sonuçlarının açıklandığının duyurulmasının ardından adaylar sonuc.ösym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numarası ve şifrelerini girdikten sonra sonuçlarını sorgulayabilecek.

KPSS SONUÇ SORGULAMA EKRANI