HİSAR A+ yüksek hızlı hedef uçağını başarıyla imha etti!

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir Twitter üzerinden yeni bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımda Demir,'' İlk defa envantere girecek tüm unsurlarını tek araç üzerinde barından otonom Hisar A+ konfigürasyonuirtifa ve menzilde performansı artırılmış olarak yüksek hızlı hedef uçağı başarıyla imha etti'' dedi. Daha önce yapılan paylaşımda iseTSK envanterinde yer alan VOLKAN-MTankAtış Kontrol Sistemi, yüksek performanslı güncel sistemlerle donatıldı. Bunun akabinde tank ömür devri süresinin de uzatılmasıyla dikkat çekiyor. Aselsan tarafından geliştirilenM60TM VOLKAN-MAtış Kontrol Sistemi, hareketli tank atışlı testlerine başlandı. Başarılı sonuçları aktaran İsmail Demir, hareketli tanktan duran hedeflere atışlar başarıyla gerçekleştirildiğini duyurdu.

HİSAR A+ yüksek hızlı hedef uçağını başarıyla imha etti!

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir Twitter üzerinden yeni bir paylaşım yaptı.

Bu paylaşımda Demir,'' İlk defa envantere girecek tüm unsurlarını tek araç üzerinde barından otonom Hisar A+ konfigürasyonuirtifa ve menzilde performansı artırılmış olarak yüksek hızlı hedef uçağı başarıyla imha etti'' dedi.

Daha önce yapılan paylaşımda iseTSK envanterinde yer alan VOLKAN-MTankAtış Kontrol Sistemi, yüksek performanslı güncel sistemlerle donatıldı. Bunun akabinde tank ömür devri süresinin de uzatılmasıyla dikkat çekiyor.

Aselsan tarafından geliştirilenM60TM VOLKAN-MAtış Kontrol Sistemi, hareketli tank atışlı testlerine başlandı. Başarılı sonuçları aktaran İsmail Demir, hareketli tanktan duran hedeflere atışlar başarıyla gerçekleştirildiğini duyurdu.