Instagram yeni bir ilginç özellik üzerinde çalışıyor

Milyonlarca kişinin kullandığı ve para kazandığı bir platform olarak kayıtlara geçen Instagram, yeni bir özellik ile kullanıcıları karşılıyor. Instagram’ın yeni özelliği DM’leri ilgilendiriyor. Direkt Mesajlar özelliği geldikten sonra yepyeni bir çehre kazanan Instagram, popülerliğini bir noktada bu sayede katlamıştı. Instagram DM için yeni özellikler çok da sunmuyor. Genel anlamda eleştirilen yanları değiştiren Instagram, şimdi farklı bir arayüz deniyor. BAZI KULLANICILAR DENEYİMLEMEYE BAŞLADI Yeni özelliğe göre Instagram’da arkadaşlarınıza gönderdiğiniz paylaşımlar ayrı ayrı ya da grup mesajları olarak atmaya odaklanıyor. Türkiye’de de bazı kullanıcıların bu özelliği kullanmaya başladığı görülüyor. Bu kapsamda yapmak istediğiniz paylaşımları arkadaşlarınıza daha kısa sürede ve çabuk şekilde ulaştırabileceksiniz.

Instagram yeni bir ilginç özellik üzerinde çalışıyor
Milyonlarca kişinin kullandığı ve para kazandığı bir platform olarak kayıtlara geçen Instagram, yeni bir özellik ile kullanıcıları karşılıyor.

Instagram’ın yeni özelliği DM’leri ilgilendiriyor. Direkt Mesajlar özelliği geldikten sonra yepyeni bir çehre kazanan Instagram, popülerliğini bir noktada bu sayede katlamıştı. Instagram DM için yeni özellikler çok da sunmuyor. Genel anlamda eleştirilen yanları değiştiren Instagram, şimdi farklı bir arayüz deniyor.

BAZI KULLANICILAR DENEYİMLEMEYE BAŞLADI

Yeni özelliğe göre Instagram’da arkadaşlarınıza gönderdiğiniz paylaşımlar ayrı ayrı ya da grup mesajları olarak atmaya odaklanıyor. Türkiye’de de bazı kullanıcıların bu özelliği kullanmaya başladığı görülüyor. Bu kapsamda yapmak istediğiniz paylaşımları arkadaşlarınıza daha kısa sürede ve çabuk şekilde ulaştırabileceksiniz.