Leigh-Anne Pinnock bebek beklediğini duyurdu

Uzun süredir futbolcu Andre Gray ile aşk yaşayan İngiliz şarkıcı Leigh-Anne Pinnock, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla müjdeli haberi duyurdu.Gray ile birlikte objektif karşısına geçen Pinnock, anne olacağını duyurdu. Hamileliğini uzun bir süresaklayan 29 yaşındaki şarkıcı, karnı burnunda pozlarını yayınladı. Leigh-Anne Pinnock, gönderisinde, "Bu anı o kadar uzun zamandır hayal ettik ki rüyanın sonunda gerçekleştiğine inanamıyorum... Seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz" ifadelerini kullandı. Paylaşımlarıyla kısa sürede yoğun ilgi gören Leigh-Anne Pinnock'a tebrik mesajları yağdı. EVLENME TEKLİFİ ALMIŞTI Futbolcu Andre Gray, geçtiğimiz yıl mayıs ayında şarkıcı sevgilisine evlenme teklifinde bulunmuştu. "Evet" yanıtını alan Gray, birlikte çekildikleri bu fotoğrafı Instagram hesabından yayınlamıştı. Öte yandandan Leigh-Anne Pinnock, eski adı 'Rhythmix' olan 'Little Mix' müzik grubunun üyeleri arasında yer alıyor. Perrie Edwards, Leigh-Anne Pinnock ve Jade Thirlwall'dan oluşan gruptan Jesy Nelson geçtiğimiz yıl ayrılmıştı.

Leigh-Anne Pinnock bebek beklediğini duyurdu

Uzun süredir futbolcu Andre Gray ile aşk yaşayan İngiliz şarkıcı Leigh-Anne Pinnock, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla müjdeli haberi duyurdu.Gray ile birlikte objektif karşısına geçen Pinnock, anne olacağını duyurdu. Hamileliğini uzun bir süresaklayan 29 yaşındaki şarkıcı, karnı burnunda pozlarını yayınladı.

Leigh-Anne Pinnock, gönderisinde, "Bu anı o kadar uzun zamandır hayal ettik ki rüyanın sonunda gerçekleştiğine inanamıyorum... Seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Paylaşımlarıyla kısa sürede yoğun ilgi gören Leigh-Anne Pinnock'a tebrik mesajları yağdı.

EVLENME TEKLİFİ ALMIŞTI

Futbolcu Andre Gray, geçtiğimiz yıl mayıs ayında şarkıcı sevgilisine evlenme teklifinde bulunmuştu. "Evet" yanıtını alan Gray, birlikte çekildikleri bu fotoğrafı Instagram hesabından yayınlamıştı.

Öte yandandan Leigh-Anne Pinnock, eski adı 'Rhythmix' olan 'Little Mix' müzik grubunun üyeleri arasında yer alıyor. Perrie Edwards, Leigh-Anne Pinnock ve Jade Thirlwall'dan oluşan gruptan Jesy Nelson geçtiğimiz yıl ayrılmıştı.