Mark Wahlberg yeni rolü için üç haftada bu hale geldi

2020 yılının en çok kazanan üçüncü erkek aktörü olan oyuncu Mark Wahlberg,yeni filmi için kolları sıvadı. Wahlberg, Rosalind Ross'un yönetmenliğini üstlendiği 'Father Stu' isimli sinema filminde, boksörken rahip olan bir adamı canlandıracak. Mark Wahlberg: Her şeye alerjim var Rolü için üç haftada 9 kilo alan 49 yaşındaki oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla değişen görünümünü gözler önüne serdi. Ancak Mark Wahlberg'in çalışmaları henüz bitmedi. 10 KİLO DAHA ALACAK Filmdeki rolü için bıyık da bırakan Hollywood yıldızı, 10 kilo daha alması gerektiğini söyledi. Mark Wahlberg, daha önce de dikkat çekici vücut değişimi gerçekleştirmişti. Wahlberg, 2019 yılında çektiği '100%: Julian Edelman' filmi için 45 günde özel çalışma sonucu 'baklava' olarak tabir edilen karın kaslarını geliştirmişti.

Mark Wahlberg yeni rolü için üç haftada bu hale geldi

2020 yılının en çok kazanan üçüncü erkek aktörü olan oyuncu Mark Wahlberg,yeni filmi için kolları sıvadı. Wahlberg, Rosalind Ross'un yönetmenliğini üstlendiği 'Father Stu' isimli sinema filminde, boksörken rahip olan bir adamı canlandıracak.

Mark Wahlberg: Her şeye alerjim var

Rolü için üç haftada 9 kilo alan 49 yaşındaki oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla değişen görünümünü gözler önüne serdi. Ancak Mark Wahlberg'in çalışmaları henüz bitmedi.

10 KİLO DAHA ALACAK

Filmdeki rolü için bıyık da bırakan Hollywood yıldızı, 10 kilo daha alması gerektiğini söyledi.

Mark Wahlberg, daha önce de dikkat çekici vücut değişimi gerçekleştirmişti. Wahlberg, 2019 yılında çektiği '100%: Julian Edelman' filmi için 45 günde özel çalışma sonucu 'baklava' olarak tabir edilen karın kaslarını geliştirmişti.