Mark Wahlberg yeni rolü için üç haftada kaslandı

2020 yılının en çok kazanan üçüncü erkek aktörü olan oyuncu Mark Wahlberg,yeni filmi için kolları sıvadı. Wahlberg, Rosalind Ross'un yönetmenliğini üstlendiği 'Stu' isimli sinema filminde, Los Angeles'a aktör olmaya giden bir dövüşçüyü canlandıracak. Mark Wahlberg: Her şeye alerjim var Rolü için 10 kilo aldıktan sonra üç haftada kas yapan 49 yaşındaki oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla değişen görünümünü gözler önüne serdi. "10 KİLO DAHA ALACAĞIM" Ancak Mark Wahlberg'in vücut geliştirme çalışmaları henüz bitmedi. Filmdeki rolü için bıyık da bırakan Hollywood yıldızı, 10 kilo daha alması gerektiğini söyledi. Mark Wahlberg, daha önce de dikkat çekici vücut değişimi gerçekleştirmişti. Wahlberg, 2019 yılında çektiği '100%: Julian Edelman' filmi için 45 günde özel çalışma sonucu 'baklava' olarak tabir edilen karın kaslarını geliştirmişti.

Mark Wahlberg yeni rolü için üç haftada kaslandı

2020 yılının en çok kazanan üçüncü erkek aktörü olan oyuncu Mark Wahlberg,yeni filmi için kolları sıvadı. Wahlberg, Rosalind Ross'un yönetmenliğini üstlendiği 'Stu' isimli sinema filminde, Los Angeles'a aktör olmaya giden bir dövüşçüyü canlandıracak.

Mark Wahlberg: Her şeye alerjim var

Rolü için 10 kilo aldıktan sonra üç haftada kas yapan 49 yaşındaki oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla değişen görünümünü gözler önüne serdi.

"10 KİLO DAHA ALACAĞIM"

Ancak Mark Wahlberg'in vücut geliştirme çalışmaları henüz bitmedi. Filmdeki rolü için bıyık da bırakan Hollywood yıldızı, 10 kilo daha alması gerektiğini söyledi.

Mark Wahlberg, daha önce de dikkat çekici vücut değişimi gerçekleştirmişti. Wahlberg, 2019 yılında çektiği '100%: Julian Edelman' filmi için 45 günde özel çalışma sonucu 'baklava' olarak tabir edilen karın kaslarını geliştirmişti.