MasterChef takım oyununu kim kazandı, dokunulmazlık kimin oldu? İşte, eleme adayları 14 Eylül

Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, MasterChef Türkiye'nin salı akşamı ekrana gelen bölümünde ilk takım oyununu düello şeklinde yaptı. MasterChef jürisi yarışmacılardan 7 farklı pilavı en iyi şekilde yapmalarını istedi. İki takımdan da iki kişi, verilen pilavı doğru ve lezzetli şekilde yapmak için yarıştı. İşte, MasterChef eleme adayları... MASTERCHEF TAKIM OYUNUNU VE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? Salı akşamı, kırmızı ve mavi takım karşılıklı pilav düellosuna çıktı. Kazanan takım dokunulmazlığı alacak. Yarışmacılara bu bölümde; arpa şehriyeli pilav, Özbek pilavı, domatesli pilav, patlıcanlı pilav, meyhane pilavı, ciğerli iç pilav, mantarlı kaşarlı pilav yapmaları için ayrı ayrı süreler verildi. Düelloyu kazanan mavi takım oldu.

MasterChef takım oyununu kim kazandı, dokunulmazlık kimin oldu? İşte, eleme adayları 14 Eylül

Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, MasterChef Türkiye'nin salı akşamı ekrana gelen bölümünde ilk takım oyununu düello şeklinde yaptı. MasterChef jürisi yarışmacılardan 7 farklı pilavı en iyi şekilde yapmalarını istedi. İki takımdan da iki kişi, verilen pilavı doğru ve lezzetli şekilde yapmak için yarıştı. İşte, MasterChef eleme adayları...

MASTERCHEF TAKIM OYUNUNU VE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Salı akşamı, kırmızı ve mavi takım karşılıklı pilav düellosuna çıktı. Kazanan takım dokunulmazlığı alacak. Yarışmacılara bu bölümde; arpa şehriyeli pilav, Özbek pilavı, domatesli pilav, patlıcanlı pilav, meyhane pilavı, ciğerli iç pilav, mantarlı kaşarlı pilav yapmaları için ayrı ayrı süreler verildi. Düelloyu kazanan mavi takım oldu.