MasterChef'te eleme potasına kimler gitti? 30 Kasım MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef yarışmasında, haftanın ilk takım oyunu kıran kırana geçti. Kırmızı ve mavi takım dolmalar konseptinde birbirinden lezzetli tabaklar çıkardı. Kazanan ise kırmızı takım oldu. İlk turda berabere kalan iki takım kaptanları düelloya çıktı ve oyun sonunda dokunulmazlığı alan kırmızı takım oldu. İşte, 30 Kasım MasterChef eleme adayları... MASTECHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? Salı akşamı yeni bölümüyle ve ilk takım oyunu ile ekrana gelen MasterChef'te eleme adayları da belli oluyor. Dolmalar konsepti kapsamında yarışmacılar; kalamar, kelek kavun, bıldırcın, mumbar ve kuru patlıcan dolmalarını yaptı. Oyun sonunda takımlar berabere kaldı ve yarış kaptanlar düellosuna kadar uzandı. Düello bitiminde Eren ile kırmızı takım mücadelenin kazananı olarak açıklandı. Mavi takım yarışmacıları Mehmet Şef'in Karadeniz adlı imza tabağı ile eleme turunda yarıştı. Ancak kazanan henüz belli değil.

MasterChef'te eleme potasına kimler gitti? 30 Kasım MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef yarışmasında, haftanın ilk takım oyunu kıran kırana geçti. Kırmızı ve mavi takım dolmalar konseptinde birbirinden lezzetli tabaklar çıkardı. Kazanan ise kırmızı takım oldu. İlk turda berabere kalan iki takım kaptanları düelloya çıktı ve oyun sonunda dokunulmazlığı alan kırmızı takım oldu. İşte, 30 Kasım MasterChef eleme adayları...

MASTECHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Salı akşamı yeni bölümüyle ve ilk takım oyunu ile ekrana gelen MasterChef'te eleme adayları da belli oluyor. Dolmalar konsepti kapsamında yarışmacılar; kalamar, kelek kavun, bıldırcın, mumbar ve kuru patlıcan dolmalarını yaptı. Oyun sonunda takımlar berabere kaldı ve yarış kaptanlar düellosuna kadar uzandı. Düello bitiminde Eren ile kırmızı takım mücadelenin kazananı olarak açıklandı.

Mavi takım yarışmacıları Mehmet Şef'in Karadeniz adlı imza tabağı ile eleme turunda yarıştı. Ancak kazanan henüz belli değil.