MasterChef'te kim elendi? 5 Aralık MasterChef eleme adayları ve veda eden isim...

Kırmızı ve mavi takım, üç takım oyunu sonunda eleme adaylarını çıkardı. Eleme adayları arasında yapılan yaratıcılık oyunu sonunda bir isim MasterChef'e veda ediyor. Avakado ile yaratıcı tabaklar çıkaran 6 yarışmacı kıran kırana rekabet etti. Peki, MasterChef kim elendi? 5 ARALIK MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ? TV8'in en çok izlenen yarışma programı MasterChef'te eleme potasındaki yarışmacılar arasında avakado ile yaratıcılık mücadelesi gerçekleşti. Eleme yemeğini çıkaran yarışmacılar arasından bu akşam bir isim veda ediyor. Burcu, Hasan ve Araz potadan son anda kurtuldu. Son üçe kalan Tahsin, Safanur ve Görkem Somer Şef'in imza tabağını doğru ve başarılı şekilde yaparak elemeden kurtulmak için yarıştı. Tahsin son dakikalarda elemeden kurtulan isim oldu. MASTERCHEF ELEME ADAYLARI Yarışmanın bu haftaki eleme adayları; Tahsin, Burcu, Araz, Hasan, Görkem ve Safanur oldu.

MasterChef'te kim elendi? 5 Aralık MasterChef eleme adayları ve veda eden isim...

Kırmızı ve mavi takım, üç takım oyunu sonunda eleme adaylarını çıkardı. Eleme adayları arasında yapılan yaratıcılık oyunu sonunda bir isim MasterChef'e veda ediyor. Avakado ile yaratıcı tabaklar çıkaran 6 yarışmacı kıran kırana rekabet etti. Peki, MasterChef kim elendi?

5 ARALIK MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

TV8'in en çok izlenen yarışma programı MasterChef'te eleme potasındaki yarışmacılar arasında avakado ile yaratıcılık mücadelesi gerçekleşti. Eleme yemeğini çıkaran yarışmacılar arasından bu akşam bir isim veda ediyor. Burcu, Hasan ve Araz potadan son anda kurtuldu. Son üçe kalan Tahsin, Safanur ve Görkem Somer Şef'in imza tabağını doğru ve başarılı şekilde yaparak elemeden kurtulmak için yarıştı. Tahsin son dakikalarda elemeden kurtulan isim oldu.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI

Yarışmanın bu haftaki eleme adayları; Tahsin, Burcu, Araz, Hasan, Görkem ve Safanur oldu.