'Masumiyet' dizisinin yayın tarihi belli oldu

Yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı 'Masumiyet' dizisinin başlayacağı tarih belli oldu. Başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’ın paylaştığı Masumiyet dizisi 24 Şubat Çarşamba ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. 'Masumiyet'in kadrosu tamamlandıKadrosunda Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Gidişoğlu, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Adin Külçe, Almina Günaydın ve Rüçhan Çalışkur gibi isimlerin de yer aldığı 'Masumiyet' dizisinin konusu ise şöyle; Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

'Masumiyet' dizisinin yayın tarihi belli oldu

Yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı 'Masumiyet' dizisinin başlayacağı tarih belli oldu.

Başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’ın paylaştığı Masumiyet dizisi 24 Şubat Çarşamba ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

'Masumiyet'in kadrosu tamamlandı

Kadrosunda Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Gidişoğlu, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Adin Külçe, Almina Günaydın ve Rüçhan Çalışkur gibi isimlerin de yer aldığı 'Masumiyet' dizisinin konusu ise şöyle;

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.