Masumlar Apartmanı Rüya kimdir? Melisa Şenolsun kaç yaşında, nereli?

Masumlar Apartmanı yeni sezona başlıyor. Dizide Han ve ailesinin hayatına girecek olan Rüya'nın kim olduğu ise merak konusu oldu. İnci'nin ölümünün ardından Han bambaşka birine dönüşmüştür. Karşısına çıkan Rüya her şeyi değiştirecek. Melisa Şenolsun'un hayat verdiği Rüya kimdir? MELİSA ŞENOLSUN KİMDİR? Şenolsun, 24 Eylül 1996 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisidir. Kardeşi Efecan Şenolsun da oyuncudur. Kariyerine 2015 yılında Türk dizisi Tatlı Küçük Yalancılar ile başladı. İzmir Gelişim Koleji Anadolu Lisesi mezunu olan Melisa Şenolsun, Uğur Mumcu Bornova Devlet Tiyatrosu'nda çalıştı. Kiralık Aşk dizisinde "Sude" karakterini canlandırdı. Daha sonra ise Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide Mert Yazıcıoğlu ile birlikte "Ceren" karakteriyle başrol oyuncu olarak yer aldı. Melisa Şenolsun son olarak Atiye dizisinde boy gösterdi. Oyuncu 1,70 boyundadır.

Masumlar Apartmanı Rüya kimdir? Melisa Şenolsun kaç yaşında, nereli?

Masumlar Apartmanı yeni sezona başlıyor. Dizide Han ve ailesinin hayatına girecek olan Rüya'nın kim olduğu ise merak konusu oldu. İnci'nin ölümünün ardından Han bambaşka birine dönüşmüştür. Karşısına çıkan Rüya her şeyi değiştirecek. Melisa Şenolsun'un hayat verdiği Rüya kimdir?

MELİSA ŞENOLSUN KİMDİR?

Şenolsun, 24 Eylül 1996 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisidir. Kardeşi Efecan Şenolsun da oyuncudur. Kariyerine 2015 yılında Türk dizisi Tatlı Küçük Yalancılar ile başladı. İzmir Gelişim Koleji Anadolu Lisesi mezunu olan Melisa Şenolsun, Uğur Mumcu Bornova Devlet Tiyatrosu'nda çalıştı. Kiralık Aşk dizisinde "Sude" karakterini canlandırdı. Daha sonra ise Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide Mert Yazıcıoğlu ile birlikte "Ceren" karakteriyle başrol oyuncu olarak yer aldı.

Melisa Şenolsun son olarak Atiye dizisinde boy gösterdi. Oyuncu 1,70 boyundadır.