‘Memleket adeta bir kayıplar ülkesi oldu’

BAHAR ATAKAN Ankara - Akşener, partisinin TBMM grup toplantısında özetle şunları söyledi: TAM GAZ: Maalesef bilim, tıp ne derse desin Sayın Erdoğan, o meşhur cahil inadıyla, bildiğini okumaya devam etti. Vatandaşlarımıza “maske, mesafe” dedi, kendisi lebalep kongreler düzenleyip Kovid Elçiliği’ne soyundu. Salgın büyüdü, bilim “28 gün kapanma şart” dedi; oralı bile olmadı. En son geçen hafta yine uzmanlara ve bilime direndi ve sonuç ortada. Salgın yavaşlamadı, tam gaz devam ediyor. BÜYÜK İLLÜZYONİST: Büyük illüzyonist Sayın Erdoğan’ın becerikli ellerinde memleket adeta kayıplar ülkesi oldu. Sipariş edildiği söylenen aşılar kayıp. Gri pasaportla yurtdışına gönderilen, belediye görevlileri kayıp. Ege’de adalar, Mısır’da Rabia kayıp. Uçan ekonomi masalları anlatılırken, 128 Milyar dolarlık rezerv kayıp. Kayıpların peşine düşenler için adalet kayıp. Milletin derdine düşenler için demokrasi kayıp. Milletimiz için hak kayıp, hukuk kayıp, huzur kayıp. Kadınlarımızın mutluluğu, gençlerimizin umudu kayıp. Ahlak kayıp, vicdan kayıp, ciddiyet kayıp. E tabi haliyle 128 milyarı kaybeden powerpoint sunumlarının efendisi Damat Bakan da kayıp. Ülkemizde sürekli birileri ve bir şeyler kayboluyor. Bir zamanlar var olanlar, birer birer kayboluyor. Olan milletimize oluyor. AK Parti iktidarının, ülkemize kaybettirdiklerini unutmayacağız, unutturmayacağız. ‘İktidar artık ömrünü tamamladı’ GELİYOR GELMEKTE OLAN: Bu iktidar artık ömrünü tamamladı. Sayın Erdoğan, eşin dostun yandaşın, istedikleri kadar şahlansın. Bunlar artık son şahlanışlarınız. O sandık gelecek ve o kutlu karar, göklerden tepenize inecek. Sizin gidişiniz, patates soğan sıralarına mahkum ettiğiniz milletimizin şahlanışı olacak. Siz gönlünüzce şahlana durun geliyor, gelmekte olan. Aynı bir vatandaşımızın geçenlerde söylediği gibi; patates, soğan, güle güle Erdoğan.

‘Memleket adeta bir kayıplar ülkesi oldu’

BAHAR ATAKAN Ankara - Akşener, partisinin TBMM grup toplantısında özetle şunları söyledi:

TAM GAZ: Maalesef bilim, tıp ne derse desin Sayın Erdoğan, o meşhur cahil inadıyla, bildiğini okumaya devam etti. Vatandaşlarımıza “maske, mesafe” dedi, kendisi lebalep kongreler düzenleyip Kovid Elçiliği’ne soyundu. Salgın büyüdü, bilim “28 gün kapanma şart” dedi; oralı bile olmadı. En son geçen hafta yine uzmanlara ve bilime direndi ve sonuç ortada. Salgın yavaşlamadı, tam gaz devam ediyor.

BÜYÜK İLLÜZYONİST: Büyük illüzyonist Sayın Erdoğan’ın becerikli ellerinde memleket adeta kayıplar ülkesi oldu. Sipariş edildiği söylenen aşılar kayıp. Gri pasaportla yurtdışına gönderilen, belediye görevlileri kayıp. Ege’de adalar, Mısır’da Rabia kayıp. Uçan ekonomi masalları anlatılırken, 128 Milyar dolarlık rezerv kayıp. Kayıpların peşine düşenler için adalet kayıp. Milletin derdine düşenler için demokrasi kayıp. Milletimiz için hak kayıp, hukuk kayıp, huzur kayıp. Kadınlarımızın mutluluğu, gençlerimizin umudu kayıp. Ahlak kayıp, vicdan kayıp, ciddiyet kayıp. E tabi haliyle 128 milyarı kaybeden powerpoint sunumlarının efendisi Damat Bakan da kayıp. Ülkemizde sürekli birileri ve bir şeyler kayboluyor. Bir zamanlar var olanlar, birer birer kayboluyor. Olan milletimize oluyor. AK Parti iktidarının, ülkemize kaybettirdiklerini unutmayacağız, unutturmayacağız.

‘İktidar artık ömrünü tamamladı’

GELİYOR GELMEKTE OLAN: Bu iktidar artık ömrünü tamamladı. Sayın Erdoğan, eşin dostun yandaşın, istedikleri kadar şahlansın. Bunlar artık son şahlanışlarınız. O sandık gelecek ve o kutlu karar, göklerden tepenize inecek. Sizin gidişiniz, patates soğan sıralarına mahkum ettiğiniz milletimizin şahlanışı olacak. Siz gönlünüzce şahlana durun geliyor, gelmekte olan. Aynı bir vatandaşımızın geçenlerde söylediği gibi; patates, soğan, güle güle Erdoğan.