Nusret Gökçe'den Mark Wahlberg'e tuzlama şovu

Beverly Hills'de bulunan restoranında ağırladığı Mark Wahlberg ile özel olarak ilgilenen Nusret Gökçe, klasik et kesme ve tuzlama şovunu yaptı. Daha sonra baklavayı test eden 49 yaşındaki yıldız, milli tatlımızın tanıda hayran kaldı. Yeni film 'Father STU' için kamera karşısına geçen Wahlberg, rol gereği aldığı kilolarla dikkat çekti. Yakın zamanda ailesiyle birlikte yaz tatili icin Avrupa gezisine çıkacak olan ABD'li oyuncu, en kısa zamanda Türkiye'de tatil yapmak istediğini söyledi. Mark Wahlberg, yemek sırası ve sonrasında restoranda bulunan hayranlarını kırmayarak bol bol fotoğraf çektirdi.

Nusret Gökçe'den Mark Wahlberg'e tuzlama şovu

Beverly Hills'de bulunan restoranında ağırladığı Mark Wahlberg ile özel olarak ilgilenen Nusret Gökçe, klasik et kesme ve tuzlama şovunu yaptı. Daha sonra baklavayı test eden 49 yaşındaki yıldız, milli tatlımızın tanıda hayran kaldı.

Yeni film 'Father STU' için kamera karşısına geçen Wahlberg, rol gereği aldığı kilolarla dikkat çekti. Yakın zamanda ailesiyle birlikte yaz tatili icin Avrupa gezisine çıkacak olan ABD'li oyuncu, en kısa zamanda Türkiye'de tatil yapmak istediğini söyledi.

Mark Wahlberg, yemek sırası ve sonrasında restoranda bulunan hayranlarını kırmayarak bol bol fotoğraf çektirdi.