On Numara çekilişi bu akşam saat kaçta? On Numara çekilişinde büyük ikramiye 115 bin TL!

On Numara çekilişi için geri sayım devam ediyor. Pazartesi ve Cuma akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği On Numara'nın bu haftaki ilk çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Büyük ikramiye tutarının 115 bin TL olarak belirlendiği On Numara çekilişi bu akşam saat kaçta? ON NUMARA ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM SAAT KAÇTA? On Numara çekilişi bu akşam saat 20:00'de gerçekleştirilecek. Çekilişi canlı olarak takip etmek isteyen vatandaşlar Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden ve Milli Piyango Online üzerinden çekilişi canlı olarak takip edebilecek. ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI MİLLİ PİYANGO ONLİNE'DA! On Numara çekilişinin sona ermesinin ardından kazandıran numaraları Milli Piyango Online üzerinden sorgulayabilirsiniz.

On Numara çekilişi bu akşam saat kaçta? On Numara çekilişinde büyük ikramiye 115 bin TL!

On Numara çekilişi için geri sayım devam ediyor. Pazartesi ve Cuma akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği On Numara'nın bu haftaki ilk çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Büyük ikramiye tutarının 115 bin TL olarak belirlendiği On Numara çekilişi bu akşam saat kaçta?

ON NUMARA ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM SAAT KAÇTA?

On Numara çekilişi bu akşam saat 20:00'de gerçekleştirilecek. Çekilişi canlı olarak takip etmek isteyen vatandaşlar Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden ve Milli Piyango Online üzerinden çekilişi canlı olarak takip edebilecek.

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI MİLLİ PİYANGO ONLİNE'DA!

On Numara çekilişinin sona ermesinin ardından kazandıran numaraları Milli Piyango Online üzerinden sorgulayabilirsiniz.