ÖSYM, iç denetçi sınava giriş belgelerini erişime açtı

ÖSYM, İç Denetçi adaylarının sınava giriş belgelerini erişime açtı. Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu İç Denetçi Aday Belirleme Sınavı (2021-İç Denetçi) adaylarının sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemlerini tamamladı. Adaylar, 5 Aralık’ta uygulanacak Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu İç Denetçi Aday Belirleme Sınavı giriş belgelerini ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleriyle edinebilecek. 

ÖSYM, iç denetçi sınava giriş belgelerini erişime açtı
ÖSYM, iç denetçi sınava giriş belgelerini erişime açtı

ÖSYM, İç Denetçi adaylarının sınava giriş belgelerini erişime açtı.

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu İç Denetçi Aday Belirleme Sınavı (2021-İç Denetçi) adaylarının sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemlerini tamamladı.

Adaylar, 5 Aralık’ta uygulanacak Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu İç Denetçi Aday Belirleme Sınavı giriş belgelerini ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleriyle edinebilecek.