Pandemide müşterilere daha da yakınlaştı...

Enterprise Türkiye, herkesin ihtiyacını uygun geniş ürün yelpazesiyle araç filosunu güçlendirirken, ofis yatırımlarını da hız kesmeden sürdürüyor. 2020 yılında 14 yeni ofis yatırımı yapan Enterprise Türkiye, ofis sayısını 71’e kadar çıkardı. Konuyla ilgili bilgiler veren Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün, şunları söyledi: “Pandeminin başından itibaren sürekli insanlara nasıl daha iyi hizmet verebiliriz düşüncesiyle çalışmalar yaptık. Her bir aracımızın müşteriye teslim edilmeden önce dezenfekte edilmesi ve adrese teslimat gibi seçenekler, attığımız öncelikli adımlardı. Seyahat kısıtlamalarıyla birlikte ofislerimizi şehir içlerinde yaygınlaştırarak kullanıcıların ihtiyaçlarına yakından yanıt verdik. Bu doğrultuda, geçen yıl 14 yeni ofis açarak ofis sayımızı 71’e çıkardık. Artık havalimanlarının ötesinde birçok şehir içi ofisimizle müşterilerimize çok daha yakınız, onların yanındayız.” Farklı araç seçenekleri Öte yandan filosunda küçük sınıftan kompakt sedanlara, pikaplardan premium SUV ve minibüslere kadar birçok farklı araç bulunan Enterprise Türkiye’nin araç filosu büyümeye, çeşitlenmeye devam ediyor. Türkiye’de hiçbir kiralama şirketinin filosunda bulunmayan araçları Enterprise filosuna ekleyerek müşterilere benzersiz bir deneyim yaşattıklarını söyleyen Tangün, “Enterprise Türkiye olarak, her bütçeye uygun otomobillerin yanında, elektrikli ve hibrit araçlardan premium araçlara kadar çok geniş yelpazede kiralama seçeneklerimiz var. Türkiye’de başka hiçbir kiralama filosunda olmayan araçları müşterilerimize deneyimletiyor, yeni araç teknolojilerini yakından takip ediyoruz” dedi. Son olarak, dünyanın ilk premium SUV’u olan Lexus RX modelini müşterileriyle buluşturduklarını hatırlatan Tangün, Skoda’nın ilk kompakt SUV modeli olan Kamiq’i de filolarına kattıklarını belirtti. Nisan ayında kilometre sınırı yok! Pandeminin özellikle araç kiralama sektöründe kurumsal kimliğe sahip güvenilir markaları pozitif anlamda ayrıştırdığına da dikkat çeken Enterprise Türkiye CEO’su Tangün, “İnsanlar virüsten korunma amacı ile şehir içi ve şehirlerarası toplu taşımaya önemli bir alternatif olması sebebiyle araç kiralamaya yöneldi. Biz de, tüketicilere sunduğumuz ücretsiz dezenfekte, daha az temas, eve teslim/evden alım hizmetlerimizle ihtiyaçlara hızla yanıt vermeye çalıştık” ifadelerini kullandı. Salgınla birlikte müşterilerin araç kiralama sürelerinin de farklılaştığına dikkat çeken Tangün, “Daha esnek kiralamaya yöneldik. Haftalık, aylık, 3 aylık gibi kiralamalarda ciddi artış yaşandı. Enterprise ailesi olarak sürekli olarak yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Nisan ayı boyunca şehir içlerinde farklı ofislerimize araç teslimlerinde alınan ilave ücreti ve tüm araç gruplarında günlük kurumsal kiralamada kilometre sınırını da kaldırdık” açıklamasında bulundu.

Pandemide müşterilere daha da yakınlaştı...

Enterprise Türkiye, herkesin ihtiyacını uygun geniş ürün yelpazesiyle araç filosunu güçlendirirken, ofis yatırımlarını da hız kesmeden sürdürüyor. 2020 yılında 14 yeni ofis yatırımı yapan Enterprise Türkiye, ofis sayısını 71’e kadar çıkardı. Konuyla ilgili bilgiler veren Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün, şunları söyledi:

“Pandeminin başından itibaren sürekli insanlara nasıl daha iyi hizmet verebiliriz düşüncesiyle çalışmalar yaptık. Her bir aracımızın müşteriye teslim edilmeden önce dezenfekte edilmesi ve adrese teslimat gibi seçenekler, attığımız öncelikli adımlardı. Seyahat kısıtlamalarıyla birlikte ofislerimizi şehir içlerinde yaygınlaştırarak kullanıcıların ihtiyaçlarına yakından yanıt verdik. Bu doğrultuda, geçen yıl 14 yeni ofis açarak ofis sayımızı 71’e çıkardık. Artık havalimanlarının ötesinde birçok şehir içi ofisimizle müşterilerimize çok daha yakınız, onların yanındayız.”

Farklı araç seçenekleri

Öte yandan filosunda küçük sınıftan kompakt sedanlara, pikaplardan premium SUV ve minibüslere kadar birçok farklı araç bulunan Enterprise Türkiye’nin araç filosu büyümeye, çeşitlenmeye devam ediyor.

Türkiye’de hiçbir kiralama şirketinin filosunda bulunmayan araçları Enterprise filosuna ekleyerek müşterilere benzersiz bir deneyim yaşattıklarını söyleyen Tangün, “Enterprise Türkiye olarak, her bütçeye uygun otomobillerin yanında, elektrikli ve hibrit araçlardan premium araçlara kadar çok geniş yelpazede kiralama seçeneklerimiz var. Türkiye’de başka hiçbir kiralama filosunda olmayan araçları müşterilerimize deneyimletiyor, yeni araç teknolojilerini yakından takip ediyoruz” dedi. Son olarak, dünyanın ilk premium SUV’u olan Lexus RX modelini müşterileriyle buluşturduklarını hatırlatan Tangün, Skoda’nın ilk kompakt SUV modeli olan Kamiq’i de filolarına kattıklarını belirtti.

Nisan ayında kilometre sınırı yok!

Pandeminin özellikle araç kiralama sektöründe kurumsal kimliğe sahip güvenilir markaları pozitif anlamda ayrıştırdığına da dikkat çeken Enterprise Türkiye CEO’su Tangün, “İnsanlar virüsten korunma amacı ile şehir içi ve şehirlerarası toplu taşımaya önemli bir alternatif olması sebebiyle araç kiralamaya yöneldi. Biz de, tüketicilere sunduğumuz ücretsiz dezenfekte, daha az temas, eve teslim/evden alım hizmetlerimizle ihtiyaçlara hızla yanıt vermeye çalıştık” ifadelerini kullandı.

Salgınla birlikte müşterilerin araç kiralama sürelerinin de farklılaştığına dikkat çeken Tangün, “Daha esnek kiralamaya yöneldik. Haftalık, aylık, 3 aylık gibi kiralamalarda ciddi artış yaşandı. Enterprise ailesi olarak sürekli olarak yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Nisan ayı boyunca şehir içlerinde farklı ofislerimize araç teslimlerinde alınan ilave ücreti ve tüm araç gruplarında günlük kurumsal kiralamada kilometre sınırını da kaldırdık” açıklamasında bulundu.