Petrol Sevdası oyuncuları kimler, konusu nedir? Petrol Sevdası oyuncu kadrosu...

Petrol Sevdası 14 Mayıs tarihinde yani bu akşam ekranlara gelecek. Halil İbrahim Kurum ve Tuğba Melis Türk, Petrol Sevdası'nın oyuncu kadrorusnda yer alıyor. Peki Petrol Sevdası konusu nedir? İşte Petrol Sevdası oyuncuları... PETROL SEVDASI OYUNCULARI Halil İbrahim Kurum, Tuğba Melis Türk, Suat Sungur, Selahattin Taşdöğen PETROL SEVDASI KONUSU NEDİR? Fikri, pratik zekâ, hazır cevap bir adamdır. Saf ve temizdir. Muhtar Selami’nin kızı Emine’ye aşıktır. Hayali babasının izniyle onunla evlenip mutlu bir yuva kurmaktadır. Fakat bu hayali Selami’nin onu kızının yanında yakalamasıyla farklı bir hal alır. Selami öfkeyle kızını Kazım’a vereceğini söyler. Bu olayın gecesinde Fikri’nin rüyasına babası Necdet girer ve tarlarında hazine olduğunu söyler. Fikri yanına Hasan hocayı da alıp hazineyi aramaya gider. İşaret edilen yeri ne kadar kazarlarsa kazsınlar, hazine falan yoktur. Hasan Hoca ve Fikri oradan ayrılır. Fakat kazdıkları yerden sızıntı şeklinde petrol çıkmaya başlar. Ve çukur belli süre sonra petrolle dolar. Fikri köye geldiğinde Kazım’ın Emine’yi istemeye gideceğini öğrenir. Karar vermiştir, Emine’yi kaçıracaktır. Öyle de yapar. O andan sonra Emine’yi kaçırır. Bir yandan tarlasında petrol çıkması diğer yandan Emine’yi kaçırması... Fikri bir maceranın içine atılmıştır. Bu macerada onu içinden çıkılmaz absürt olaylar beklemektedir.

Petrol Sevdası oyuncuları kimler, konusu nedir? Petrol Sevdası oyuncu kadrosu...

Petrol Sevdası 14 Mayıs tarihinde yani bu akşam ekranlara gelecek. Halil İbrahim Kurum ve Tuğba Melis Türk, Petrol Sevdası'nın oyuncu kadrorusnda yer alıyor. Peki Petrol Sevdası konusu nedir? İşte Petrol Sevdası oyuncuları...

PETROL SEVDASI OYUNCULARI

Halil İbrahim Kurum, Tuğba Melis Türk, Suat Sungur, Selahattin Taşdöğen

PETROL SEVDASI KONUSU NEDİR?

Fikri, pratik zekâ, hazır cevap bir adamdır. Saf ve temizdir. Muhtar Selami’nin kızı Emine’ye aşıktır. Hayali babasının izniyle onunla evlenip mutlu bir yuva kurmaktadır. Fakat bu hayali Selami’nin onu kızının yanında yakalamasıyla farklı bir hal alır. Selami öfkeyle kızını Kazım’a vereceğini söyler. Bu olayın gecesinde Fikri’nin rüyasına babası Necdet girer ve tarlarında hazine olduğunu söyler. Fikri yanına Hasan hocayı da alıp hazineyi aramaya gider. İşaret edilen yeri ne kadar kazarlarsa kazsınlar, hazine falan yoktur. Hasan Hoca ve Fikri oradan ayrılır. Fakat kazdıkları yerden sızıntı şeklinde petrol çıkmaya başlar. Ve çukur belli süre sonra petrolle dolar. Fikri köye geldiğinde Kazım’ın Emine’yi istemeye gideceğini öğrenir. Karar vermiştir, Emine’yi kaçıracaktır. Öyle de yapar. O andan sonra Emine’yi kaçırır. Bir yandan tarlasında petrol çıkması diğer yandan Emine’yi kaçırması... Fikri bir maceranın içine atılmıştır. Bu macerada onu içinden çıkılmaz absürt olaylar beklemektedir.