PMYO mülakat sınavı ne zaman? 2021 PMYO sınav giriş belgesi sorgulama ve parkur talimatı

2021 PMYO sınav yerleri belli oldu. Başvuran adaylar, sınav merkezlerini ve sınav saatini,www.pa.edu.tradresinden T.C. kimlik numarası ve e-devlet şifresi ile sorgulamayabilecekler. Belirlenen sınav tarihinde adaylar, sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavına tabi olacaklar. PMYO SINAV YERLERİ NASIL ÖĞRENİLİR? 2021 Yılı PMYO giriş sınavı kapsamında adaylar şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri, aday değerlendirme ve seçme sınavına katılacakları başvuru ve sınav merkezini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. İlan edilen ve sınav tarihi ve sınav merkezinde adaylar ilk gün müracaat işlemleri, ön sağlık kontrolü ve fiziksel yeterlilik sınavına katılacaklardır. Fiziksel yeterlilik sınavından başarılı olan adaylar bir sonraki sınav günü mülakat sınavına katılacaklardır. PMYO PARKURU İÇİN TIKLAYIN...

PMYO mülakat sınavı ne zaman? 2021 PMYO sınav giriş belgesi sorgulama ve parkur talimatı

2021 PMYO sınav yerleri belli oldu. Başvuran adaylar, sınav merkezlerini ve sınav saatini,www.pa.edu.tradresinden T.C. kimlik numarası ve e-devlet şifresi ile sorgulamayabilecekler. Belirlenen sınav tarihinde adaylar, sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavına tabi olacaklar.

PMYO SINAV YERLERİ NASIL ÖĞRENİLİR?

2021 Yılı PMYO giriş sınavı kapsamında adaylar şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri, aday değerlendirme ve seçme sınavına katılacakları başvuru ve sınav merkezini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. İlan edilen ve sınav tarihi ve sınav merkezinde adaylar ilk gün müracaat işlemleri, ön sağlık kontrolü ve fiziksel yeterlilik sınavına katılacaklardır. Fiziksel yeterlilik sınavından başarılı olan adaylar bir sonraki sınav günü mülakat sınavına katılacaklardır.

PMYO PARKURU İÇİN TIKLAYIN...