Randevu almadan aşı olunur mu? Randevusuz korona aşısı yapılıyor mu?

Aşı randevu sistemi, son günlerin en çok aranan konusu oldu. Sırası gelen vatandaşların MHRS - e nabız ve Alo 182 sisteminden randevu alarak aşı olmaları konusunda uyarılar sürüyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşılama çalışmalarına dair tüm ayrıntıları ve gelişmeleri paylaşıyor. RANDEVU ALMADAN AŞI OLUNUR MU? Sosyal Sosyal Güvenlik Kurumu'na (SGK) kayıtlı çalışanların Kovid-19 aşı programına dahil edilmesiyle randevu sisteminde yoğunluk yaşanmıştı ve böylelikle bazı merkezlerde sırası gelenlere randevusuz aşı yapılmaya başlanmıştı. Ancak konu hakkında Fahrettin Koca'dan açıklama geldi. ''Randevusuz aşı başvuruları bizi biraz yavaşlatıyor. Yine de günde 1,5 Milyon dozu aşıyoruz. Randevu alarak işi hızlandıralım." Öte yandan Bakan Koca, randevu randevu sisteminde yeni gelişmeyi duyurmuştu: BUGÜN RANDEVU İSTESEM AŞIM NE ZAMAN YAPILIR? “Gün içinde randevu, gün içinde aşı” uygulamasını başlattık. Randevu alın, aşınızı vakit kaybetmeden yapalım.— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) June 16, 2021 AŞI RANDEVUSU İÇİN TIKLAYIN...

Randevu almadan aşı olunur mu? Randevusuz korona aşısı yapılıyor mu?

Aşı randevu sistemi, son günlerin en çok aranan konusu oldu. Sırası gelen vatandaşların MHRS - e nabız ve Alo 182 sisteminden randevu alarak aşı olmaları konusunda uyarılar sürüyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşılama çalışmalarına dair tüm ayrıntıları ve gelişmeleri paylaşıyor.

RANDEVU ALMADAN AŞI OLUNUR MU?

Sosyal Sosyal Güvenlik Kurumu'na (SGK) kayıtlı çalışanların Kovid-19 aşı programına dahil edilmesiyle randevu sisteminde yoğunluk yaşanmıştı ve böylelikle bazı merkezlerde sırası gelenlere randevusuz aşı yapılmaya başlanmıştı. Ancak konu hakkında Fahrettin Koca'dan açıklama geldi.

''Randevusuz aşı başvuruları bizi biraz yavaşlatıyor. Yine de günde 1,5 Milyon dozu aşıyoruz. Randevu alarak işi hızlandıralım."

Öte yandan Bakan Koca, randevu randevu sisteminde yeni gelişmeyi duyurmuştu:

AŞI RANDEVUSU İÇİN TIKLAYIN...