Şans Topu sonuçları açıklanıyor! 22 Eylül Şans Topu'nda büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşanıyor. Sisal Şans'ın en sevilen ve kazandıran oyunlarından Şans Topu, bu akşam çekiliyor. Canlı yayında ve noter huzurunda düzenlenen çekilişlerde 5+1 bilen talihliler büyük ikramiyenin sahibi oluyor. 22 EYLÜL ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA? Şans Topu'nda çarşamba çekilişi için geri sayım başladı. Talihlihli numaralar saat 20:00'deki çekilişte belli olacak. Şans Topu çekilişi ise www.millipiyangoonline.com'dan canlı olarak takip edilebilecek. ŞANS TOPU NASIL OYNANIR? Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ; Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Şans Topu sonuçları açıklanıyor! 22 Eylül Şans Topu'nda büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşanıyor. Sisal Şans'ın en sevilen ve kazandıran oyunlarından Şans Topu, bu akşam çekiliyor. Canlı yayında ve noter huzurunda düzenlenen çekilişlerde 5+1 bilen talihliler büyük ikramiyenin sahibi oluyor.

22 EYLÜL ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Şans Topu'nda çarşamba çekilişi için geri sayım başladı. Talihlihli numaralar saat 20:00'deki çekilişte belli olacak. Şans Topu çekilişi ise www.millipiyangoonline.com'dan canlı olarak takip edilebilecek.

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ; Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.