'Sen Çal Kapımı' kadrosuna yeni isim

Oyuncu kadrosunda; Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yanı sıra Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Elçin Afacan, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt ve Sinan Albayrak gibi birçok başarılı isimleri barındıran 'Sen Çal Kapımı', 9 Haziran Çarşamba itibarıyla her çarşamba saat 20.00’de yeni bölümleriyle FOX’ta yerini alacak. Dizinin ikinci sezon kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Ayşe Akın, 'Sen Çal Kapımı'da otel müdiresine hayat verecek. Akın en son 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinde rol almıştı.

'Sen Çal Kapımı' kadrosuna yeni isim

Oyuncu kadrosunda; Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yanı sıra Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Elçin Afacan, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt ve Sinan Albayrak gibi birçok başarılı isimleri barındıran 'Sen Çal Kapımı', 9 Haziran Çarşamba itibarıyla her çarşamba saat 20.00’de yeni bölümleriyle FOX’ta yerini alacak.

Dizinin ikinci sezon kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Ayşe Akın, 'Sen Çal Kapımı'da otel müdiresine hayat verecek. Akın en son 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinde rol almıştı.