Şenay Forbes kimdir? Hamza Yazıcı'nın sevgilisi Şenay Forbes

Şenay Forbes kimdir? “Camdaki Kız”ın Tako’su Hamza Yazıcı, sevgilisi Şenay Forbes ile Alaçatı’da görüntülendi. Hamza Yazıcı, ilişkisi hakkında şöyle dedi: “Bana ‘Sempatiksin’ diye yürüdü. İlk atak ondan geldi. Ben de elimden geleni ardıma koymadım, onun koştuğu kadar koştum.” HAMZA YAZICI KİMDİR? Şubat 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi ve aslen Hatay - Antakya'lıdır. Hamza Yazıcı'nın boyu, 128 cm'dir. Çocukluğundan bu yana oyuncu olma hayali olan Hamza Yazıcı, çeşitli kurumlardan temel oyunculuk dersleri almıştır. 2008 yılından beri profesyonel tiyatrocu olan Hamza Yazıcı, ilk olarak Güldür Güldür programında oynadığı Taylan karakteri ile dikkat çekmiştir.

Şenay Forbes kimdir? Hamza Yazıcı'nın sevgilisi Şenay Forbes

Şenay Forbes kimdir? “Camdaki Kız”ın Tako’su Hamza Yazıcı, sevgilisi Şenay Forbes ile Alaçatı’da görüntülendi. Hamza Yazıcı, ilişkisi hakkında şöyle dedi: “Bana ‘Sempatiksin’ diye yürüdü. İlk atak ondan geldi. Ben de elimden geleni ardıma koymadım, onun koştuğu kadar koştum.”

HAMZA YAZICI KİMDİR?

Şubat 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi ve aslen Hatay - Antakya'lıdır. Hamza Yazıcı'nın boyu, 128 cm'dir. Çocukluğundan bu yana oyuncu olma hayali olan Hamza Yazıcı, çeşitli kurumlardan temel oyunculuk dersleri almıştır. 2008 yılından beri profesyonel tiyatrocu olan Hamza Yazıcı, ilk olarak Güldür Güldür programında oynadığı Taylan karakteri ile dikkat çekmiştir.