Sıfır makyaj Eda Ece

Kadrosunda yer aldığı dizinin sezon finali yapmasının ardından tatile çıkan Eda Ece, rol arkadaşları Nesrin Cavadzade, Gülenay Kalkan, Şevval Sam ve Melisa Doğu ile birlikte önce mavi tura çıkmış, ardından ise ABD'ye gitmişti. Geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönen 31 yaşındaki Ece, deniz tatiline kaldığı yerden devam ediyor. DOĞAL HALİNİ PAYLAŞTISosyal medya hesabını da aktif olarak kullanan oyuncu, zaman zaman doğal güzelliğini gözler önüne seriyor. Önceki gün de sıfır makyaj objektif karşısına geçen Eda Ece, en doğal halini sosyal medya hesabından paylaştı. Güzel oyuncunun paylaşımı, kısa süre içinde 200 bine yakın beğeni aldı.

Sıfır makyaj Eda Ece

Kadrosunda yer aldığı dizinin sezon finali yapmasının ardından tatile çıkan Eda Ece, rol arkadaşları Nesrin Cavadzade, Gülenay Kalkan, Şevval Sam ve Melisa Doğu ile birlikte önce mavi tura çıkmış, ardından ise ABD'ye gitmişti.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönen 31 yaşındaki Ece, deniz tatiline kaldığı yerden devam ediyor.

DOĞAL HALİNİ PAYLAŞTI
Sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanan oyuncu, zaman zaman doğal güzelliğini gözler önüne seriyor. Önceki gün de sıfır makyaj objektif karşısına geçen Eda Ece, en doğal halini sosyal medya hesabından paylaştı.

Güzel oyuncunun paylaşımı, kısa süre içinde 200 bine yakın beğeni aldı.