SON DAKİKA: Birçok meslek çalışanına sevindiren haber! Bugün başlıyor...

Bakan Koca sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama şu ifadeleri kullandı:Aşı programımızda meslek gruplarımızın tanımlanmasına devam ediliyor. Yarından itibaren Gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta ve restoran çalışanları da programa dahil ediliyor. Bu güce güvenin. BERBER VE KUAFÖRLER Bakan Koca yaptığı bir diğer paylaşımda, "Aşı programı kapsamında berber ve kuaförler de aşılanmaya başlıyor. Randevularınızı yarından itibaren alabilirsiniz. Bu güce güvenin" ifadelerini kullandı. Aşı programımızda meslek gruplarımızın tanımlanmasına devam ediliyor. Yarından itibaren Gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta ve restoran çalışanları da programa dahil ediliyor. Bu güce güvenin.— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) June 10, 2021 Son dakika açıklandı! 19.45 itibarıyla bütün şehirlerde değişti 10 Haziran koronavirüs tablosu paylaşıldı! İşte günlük vaka sayısı...

SON DAKİKA: Birçok meslek çalışanına sevindiren haber! Bugün başlıyor...

Bakan Koca sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama şu ifadeleri kullandı:Aşı programımızda meslek gruplarımızın tanımlanmasına devam ediliyor. Yarından itibaren Gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta ve restoran çalışanları da programa dahil ediliyor. Bu güce güvenin.

BERBER VE KUAFÖRLER

Bakan Koca yaptığı bir diğer paylaşımda, "Aşı programı kapsamında berber ve kuaförler de aşılanmaya başlıyor. Randevularınızı yarından itibaren alabilirsiniz. Bu güce güvenin" ifadelerini kullandı.

Son dakika açıklandı! 19.45 itibarıyla bütün şehirlerde değişti
10 Haziran koronavirüs tablosu paylaşıldı! İşte günlük vaka sayısı...