Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İstanbul mesajı: Seçimlerden bu yana çivi çakılmıyor, ağaç dikilmiyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sapanca'da AK Parti İstanbul İl Başkanlığı 15. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda telefonla katılımcılara hitap etti."İstanbul bu işin lokomotifi durumunda olmalıdır. Çünkü lokomotif nereye gidiyorsa vagonlar da oraya gider." diyen Erdoğan, "Türkiye'nin şu anda 15 milyon nüfusuyla İstanbul'un 2023 ardından 2024 olmak üzere yeniden sahibini bulması lazım. Bu da AK Parti'dir. Şu anda seçimlerden bu yana İstanbul'da çivi çakılmıyor, ağaç dikilmiyor. 2023 ile birlikte yeniden bir doğuşu yeniden bir dirilişi başta İstanbul olmak üzere kazanmamız ve kazandırmamız lazım. Onun için yükümüz ağır." ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türk kadını birçok hakkı Avrupa'dan önce elde etti Devletin kurumu şamar oğlanıdeğil Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingine tuzak önlendi! Polis aracının altında düzenek bulundu Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çinko ihtiyacımızın yarısı burada üretilecek

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İstanbul mesajı: Seçimlerden bu yana çivi çakılmıyor, ağaç dikilmiyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sapanca'da AK Parti İstanbul İl Başkanlığı 15. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda telefonla katılımcılara hitap etti.

"İstanbul bu işin lokomotifi durumunda olmalıdır. Çünkü lokomotif nereye gidiyorsa vagonlar da oraya gider." diyen Erdoğan, "Türkiye'nin şu anda 15 milyon nüfusuyla İstanbul'un 2023 ardından 2024 olmak üzere yeniden sahibini bulması lazım. Bu da AK Parti'dir. Şu anda seçimlerden bu yana İstanbul'da çivi çakılmıyor, ağaç dikilmiyor. 2023 ile birlikte yeniden bir doğuşu yeniden bir dirilişi başta İstanbul olmak üzere kazanmamız ve kazandırmamız lazım. Onun için yükümüz ağır." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türk kadını birçok hakkı Avrupa'dan önce elde etti
Devletin kurumu şamar oğlanıdeğil
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingine tuzak önlendi! Polis aracının altında düzenek bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çinko ihtiyacımızın yarısı burada üretilecek