Süper Loto sonuçları açıklandı! 20 Haziran Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

Sisal Şans oyunlarından Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Milli Piyango Online'da yer alan ayrıntılara göre, canlı yayında ve noter huzurundan yapılan çekilişlerde her hafta sayısız kişi kazanıyor.Süper Loto'da büyük ikramiye 34 milyon 706 bin 242 TL.20 Haziran 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -5-6-9-12-38-44- oldu. 20 HAZİRAN SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Haftanın üç günü şans oyunu severlerin karşısına çıkan Süper Loto'da büyük ikramiye için binlerce kişi çekiliş saatini bekledi. Çekiliş saat 21:30'da canlı olarakMilli Piyango TV Youtube kanalından aktarıldı. Çekilişin ardından 6 bilen çıkmadı ve ikramiye sonraki çekilişe devretti. SÜPER LOTO NASIL OYNANIR? Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmeye dayalı bir oyundur. Seçilen her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Süper Loto sonuçları açıklandı! 20 Haziran Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

Sisal Şans oyunlarından Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Milli Piyango Online'da yer alan ayrıntılara göre, canlı yayında ve noter huzurundan yapılan çekilişlerde her hafta sayısız kişi kazanıyor.Süper Loto'da büyük ikramiye 34 milyon 706 bin 242 TL.20 Haziran 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -5-6-9-12-38-44- oldu.

20 HAZİRAN SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü şans oyunu severlerin karşısına çıkan Süper Loto'da büyük ikramiye için binlerce kişi çekiliş saatini bekledi. Çekiliş saat 21:30'da canlı olarakMilli Piyango TV Youtube kanalından aktarıldı. Çekilişin ardından 6 bilen çıkmadı ve ikramiye sonraki çekilişe devretti.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmeye dayalı bir oyundur. Seçilen her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!