Survivor 20 Haziran eleme adayı! Survivor ikinci dokunulmazlığı ve güreş düellosunu kim kazandı?

Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, finale doğru yarışlarını sürdürüyor. Bireysel oyunlarla birlikte dokunulmazlık oyunları kıran kırana geçiyor. İkinci dokunulmazlık oyununun kazananı da belli oldu. Ada konseyinde ikinci eleme adayı açıklanacak. İşte, Survivor 2021 eleme adayları... SURVİVOR 20 HAZİRAN DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? Haftanın ikinci zorlu mücadelesi dokunulmazlık gerçekleştirildi. Kırmızı ve mavi takım yarışamcıları bireysel olarak parkura çıktı ve kazanan başa baş mücadele sonrası İsmail Balaban oldu. GÜREŞ DÜELLOSUNU KİM KAZANDI? Survivor'da beklenen güreş turnuvası gerçekleşiyor. Üç gönüllüye karşı şampiyon İsmail Balaban güreş meydanına çıktı. Murat ve Miguel ile karşılaştı ve kazanan İsmail oldu. Üçüncü performansı sonunda da İsmail Balaban kazandı. SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI Survivor'da dokunulmazlık oyunları gerçekleşiyor. İlk oyunu kazanan Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe'yi aday göstermişti. İkinci oyunu da İsmail Balaban kazandı ve ikinci eleme adayı olarak Poyraz'ı çıkardı.

Survivor 20 Haziran eleme adayı! Survivor ikinci dokunulmazlığı ve güreş düellosunu kim kazandı?

Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, finale doğru yarışlarını sürdürüyor. Bireysel oyunlarla birlikte dokunulmazlık oyunları kıran kırana geçiyor. İkinci dokunulmazlık oyununun kazananı da belli oldu. Ada konseyinde ikinci eleme adayı açıklanacak. İşte, Survivor 2021 eleme adayları...

SURVİVOR 20 HAZİRAN DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın ikinci zorlu mücadelesi dokunulmazlık gerçekleştirildi. Kırmızı ve mavi takım yarışamcıları bireysel olarak parkura çıktı ve kazanan başa baş mücadele sonrası İsmail Balaban oldu.

GÜREŞ DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da beklenen güreş turnuvası gerçekleşiyor. Üç gönüllüye karşı şampiyon İsmail Balaban güreş meydanına çıktı. Murat ve Miguel ile karşılaştı ve kazanan İsmail oldu. Üçüncü performansı sonunda da İsmail Balaban kazandı.

SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI

Survivor'da dokunulmazlık oyunları gerçekleşiyor. İlk oyunu kazanan Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe'yi aday göstermişti. İkinci oyunu da İsmail Balaban kazandı ve ikinci eleme adayı olarak Poyraz'ı çıkardı.